Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

29.01.2019
Польщі можуть ввести вимогу прищеплювати українців


Головний санітарний інспектор Польщі, Ярослав Ян Пінкас, коли його запитали про обов'язкові щеплення для іноземців, відповів: «Мені не подобається використовувати слово« обов'язок », це повинно бути раціональною мірою». Раніше голава Головного санітарного інспекторату вже повідомляв, що уряд розглядає можливість якнайшвидшого введення такої норми.
«Щеплення є обов'язком роботодавця, - заявив в ефірі радіо« RMF FM »Я. Пінкас. Міністерство охорони здоров'я спільно з міністерством внутрішніх справ, а також за моєї участі готують відповідний регламент. Можливо, однією з норм буде вимога до роботодавця подбати про здоров'я працівників », - зазначив інспектор. Чи буде такий захід обов'язковим? «Я дійсно не люблю використовувати слово« обов'язок », це повинно бути з боку підприємця раціональної мірою, тому що хворі працівники не будуть приносити прибуток», - пояснив Я. Пінкас.
Торкнувшись проблему кору і туберкульозу в Україні, головний санітарний інспектор зазначив назрілу необхідність вимагати сертифікати про щеплення особливо від іноземців з неШенгенської зони.