Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

12.11.2018
3D гарнітура на допомогу хірургам і студентам-медикам


FDA (головне управління медикаментів США) схвалило систему Microsoft HoloLens, гарнітуру доповненої реальності, для використання в хірургічній практиці і навчанні студентів-медиків. Інформацію опублікував Нealthimaging, посилаючись на прес-реліз компанії з виробництва програмного забезпечення Novarad. Так, дана технологія відтворює інтерактивні зображення пацієнтів в 2D, 3D і 4D форматах, накладаючи їх на тіло.
В гарнітуру Microsoft HoloLens входять окуляри змішаної реальності, розроблені корпорацією Microsoft на основі використання 64-розрядної операційної системи Windows Holographic.Также недавно FDA схвалило використання 510 (k) системи розширеної реальності OpenSight, як перший медичний засіб розширеної реальності (AR) для Microsoft HoloLens, що використовується в оперативному хірургічному плануванні.
OpenSight спеціально використовує саме гарнітуру Microsoft HoloLens, оскільки вона дозволяє одночасно візуалізувати зображення 3D-пацієнтів в AR і фактичному пацієнта і їх реальному оточенні. Цей метод може зменшувати оперативний час і покращувати хірургічне планування і розуміння анатомічних співвідношень. За словами представників керівництва Novarad, це перетворює технологія, яка об'єднає передопераційну візуалізацію з поліпшеною реальністю для підвищення точності, швидкості і безпеки медичних процедур.
Тепер хірург може без виконання розрізу побачити розташування органів за допомогою внутрішньої візуалізації, що посприяє досягненню більш точних результатів. Дана технологія багатофункціональна, оскільки гарнітуру HoloLens можуть використовувати не тільки хірурги, але і студенти-медики для навчання. Відповідно до прес-релізу, навчальна версія програмного забезпечення вже доступна і допоможе майбутнім лікарям проводити віртуальний «розтин на трупах».