Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 18:00 вых. Сб. и Вс.

Як правильно обрати тонометр?

Раніше кардіологи і терапевти рекомендували пацієнтам похилого віку купувати домашні тонометри для регулярного контролю тиску. Оскільки серцево-судинні захворювання істотно «помолодшали», зараз лікарі рекомендують мати прилад для вимірювання тиску в кожній родині. З ним ви зможете спостерігати за змінами тиску, частотою пульсу і, при необхідності, вчасно звернутися за допомогою до фахівця.

Для того, щоб підібрати оптимальний варіант саме для вас, давайте розглянемо які бувають тонометри:

1.Механічні тонометри

Даний тонометр оснащений грушею для нагнітання повітря, манжетою  та стетоскопом. Великим плюсом даних тонометрів є їх ціна, але без навичок таким пристроєм тиск не поміряєш, особливо самому собі. Механічні тонометри частіше зустрічаються в лікарнях. Для домашнього використання він не дуже зручний, особливо, якщо ним планує користуватися літня людина.
Щоб придбати даний тонометр, натисніть: КУПИТЬ

2. Напівавтоматичні тонометри

Вони теж оснащені грушею з випускним клапаном, як правило, манжетою на плече і основним блоком, на якому автоматично висвічуються показники. Тобто, вам досить накачати повітря в манжету, поки тонометр не подасть сигнал, а потім просто дочекатися висновку результатів на екран тонометра.
Щоб придбати даний тонометр, натисніть: КУПИТЬ
3. Автоматичні тонометри

В даному випадку достатньо просто надіти манжет з приладом на кисть або плече і натиснути на кнопку. Апарат все зробить сам - вам залишиться тільки прочитати результат. Він буде особливо корисний тяжкохворим, людям з обмеженими можливостями та людям похилого віку.
Щоб придбати даний тонометр, натисніть: КУПИТЬ

Вибір тонометра за віковими групами

Активним людям до 40 років і спортивної молоді з об'ємом плеча більше стандартного підійдуть автоматичні апарати, які кріпляться на зап'ясті. Вони зручні і компактні, завдяки цим властивостям активно використовуються не тільки в домашніх умовах, але і в місцях заняття спортом, офісі, на пікніку. Дозволяють зняти показання пульсу і тиску дуже швидко. Зап'ястний тонометр буде працювати точно, якщо дотримуватися всіх правил при вимірах, наприклад, тримати зап'ястя з манжетою при вимірах близько до серця.

Потреба в апараті для вимірювання тиску велика в будь якому віці, але особливо потребують цього літні люди, для яких цей апарат просто необхідний, так як вони більше за інших страждають від перепадів тиску. Для них зазвичай купуються автоматичні тонометри, інші види апаратів їм незручні в користуванні.

Для дітей випускаються тонометри, які нічим не відрізняються від апаратів для дорослих, крім спеціальних манжет невеликого розміру. Існують тонометри, які підходять для будь-якої вікової групи людей, які продаються з комплектом манжет різного розміру і купуються зазвичай для всієї родини.

Особливості вибору тонометрів

Апаратів для вимірювання тиску досить багато, тому підібрати необхідний тонометр з урахуванням ваших вимог нескладно. Обирається він за багатьма параметрами. Перш за все, це якість, вартість, спосіб роботи, можливості тонометра. Важливо врахувати індивідуальність людини, для якого купується апарат, його вік, спосіб життя, наявність у нього хвороб.

Механічний тонометр хороший для тих, хто вміло ним користується. В основному це медичні працівники. Як правило, його застосовують в лыкарнях.  Для домашнього користування більш ефективні автоматичні та напівавтоматичні моделі.

При виборі тонометра потрібно звертати увагу на розміри манжети. Звичайні манжети, які поставляються в комплекті тонометра підходять більшості людей, але виробники думають і про нестандартні потреби людей. Людям великої статури пропонуються апарати зі збільшеним в діаметрі розміром манжети, дітям - з маленьким діаметром.

Також зверніть увагу на те, як харчується тонометр - від батарейок або від мережі через адаптер. Якщо тонометр харчується від батарейок важливо, щоб вони були гарно заряджені, інакше показники будуть невірними.

Просмотров: 271

Дата: Четверг, 28 Сентября 2017