Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 18:00 вых. Сб. и Вс.

Aesculap/Ескулап

Німецька компанія «Ескулап» (Aesculap) виробляє хірургічні інструменти вже більше двох століть. Готфрід Джеттер, який володів способами виготовлення хірургічного інструментарію та столових приладів, заснував компанію в 1867 році. Перша майстерня Джеттера перебувала в місті Тутлинген, де й в наші дні розташовується головний офіс компанії.

Хірургічний інструмент - це основа для будь-якого виду хірургії. Беззаперечно важливим для успішного хірургічного втручання є майстерність хірурга, точність, чіткість, послідовність виконання маніпуляцій, акуратність, але також, поряд з цими факторами, рівноцінно важливу роль відіграють хірургічні інструменти, які хірург використовує в своїй роботі. Aesculap є експертом в оснащенні та забезпеченні хірургічних клінік у всьому світі. Це різноманітний хірургічний інструмент:

1. ножиці, затискачі для органів і тканин2. кісткотримачі3. набори пластин


4. корнцанги5. хірургічні та лігатурні голки, інструменти для накладення швів, пінцети6. гачки для ран, ранорозширювачі, дзеркала та багато іншого.

 

Продукцію ТМ Aesculap Ви можете придбати в нашому інтернет магазині «Палата 1» просто перейшовши за посиланням: //palata-1.com.ua або зателефонувавши за номером телефону: 098 05 08 001,  066 75 75 001

 

Просмотров: 305

Дата: Четверг, 05 Июля 2018