Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

30.10.2018
Безкоштовні медичні аналізи і діагностика


У безкоштовні аналізи та обстеження, вже надані медичним закладам «первинки», входять 10 послуг. Даний список був опублікований в черговому номері Дайждеста МОЗ України.
Так, пацієнт має право на безкоштовне проведення:
- загального аналізу крові (на лейкоцитарну формулу в тому числі)
- загального аналізу сечі
- аналізу на глюкозу крові
- аналізу загального холестерину
- вимірювання кров'яного (артеріального) тиску
- електрокардіограми (ЕКГ)
- вимірювання маси тіла, зростання, окружності талії
- швидкого тесту на вагітність
- швидкого тесту на тропонин
- швидкого тесту на ВІЛ-інфекцію та вірусні гепатити.
Однак, як повідомляє МОЗ, на кількість даних досліджень будуть діяти ліміти. Зараз відомство проводить дослідження, щоб виявити обсяги аналізів, достатній для роботи сімейного лікаря, терапевта, педіатра. У липні наступного року, після страту програми «безкоштовна діагностика» список аналізів і обстежень буде розширено. Більшість консультацій «вузьких» спеціалістів, найважливіші діагностичні дослідження, а також основні аналізи у напрямку сімейного лікаря оплатить Національна служба здоров'я.
Після приєднання до програми «Безкоштовна діагностика», лікар зможе направляти пацієнтів на рентген, УЗД, мамографію, ЕХО серця і інші діагностичні процедури в будь-який заклад за вибором пацієнта. Це може бути навіть приватна медична установа, якщо вона приєдналося до медичної реформи і уклала договір з НСЗУ. Лабораторії і амбулаторні установи, які приєднаються до програми, буду отримувати оплату за виконані аналізи і дослідження від НСЗУ.