Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

21.01.2019
Біологами виявлено нейрони-винуватці негативних емоцій


Вчені знайшли в мозку мишей нервові клітини, які викликають негативні емоції від болю.
Група вчених зі Стенфордського університету (США) провела ряд тестів і встановила, що в мозку мишей є нейрони, які викликають неприємні емоції у відповідь на больові подразники. Про це пише Naked Science з посиланням на матеріал в журналі Science.
Дослідники довели наявність нервових клітин, які надають відчуття болю негативну емоційне забарвлення.
Незважаючи на те, що нерви і виявляють больові подразники, ця інформація не несе емоційного характеру, поки не досягне мозку, зазначив одного з авторів роботи Грегорі Шеррер.
В рамках експериментів вчені спостерігали реакції на больові стимули мишей після потрапляння на них краплі гарячої води (температура не наносила серйозних каліцтв, але викликала біль). Вони помітили групу нейронів, які вели себе більш активно в періоди больових відчуттів.
Щоб переконатися, що ці клітини поводилися активно саме під час больових відчуттів, а не емоцій в цілому, вчені напоїли мишей підсолодженою водою і знову заміряли активність нейронів - реакції не було. Останній експеримент провели з блокуванням роботи цільових нейронів в миндалевидном тілі мозку мишей. Їх помістили в контейнер, де були три відсіки - з низькою, високою і нормальною температурою. Миші з контрольної групи відразу визначили безпечну зону і перебували в ній, а ті, нервові клітини яккі "відключені", продовжували обсмикувати лапи, але пересувалися по всій платформі.
Надалі фахівці мають намір знайти ті ж нейрони у людини, що в майбутньому допомогло б боротися з неприємними відчуттями від хронічного болю.