Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 18:00 вых. Сб. и Вс.

Бранолінд/Бранолинд


Бранолінд
- це  мазева пов'язка з  бавовняної тканини, призначена для лікування забитих місць, порізів, опіків та інших пошкоджень шкіри різної глибини і ступеня тяжкості. Пов'язка сприяє загоєнню, прискорює процес регенерації і усуває шрами. Широке застосування Бранолінд отримав в дерматології та пластичній хірургії. Кожна упаковка має  10-30 стерильних сітчастих пов'язок.

Показання до застосування

Бранолінд показаний для лікування і загоєння ран, опіків,  гнійних наривів і обморожень. Позитивні відгуки Бранолінд має як антисептичний засіб для захисту і очищення ран після проведеної трансплантації. Він сприяє швидкому загоєнню ран, прискорює процес відтоку запаленого секрету і запобігає інфікуванню. Мазеві пов'язки не перешкоджають циркуляції повітря і прискорюють ріст тканин. Дані стерильні пов'язки мають протизапальну і протинабрякову дію, а також тривалий час зберігають антисептичні властивості. Добрі відгуки Бранолінд має як лікарський засіб для загоєння трофічних виразок, обморожень і хімічних уражень шкіри. Після пересадки шкіри ці пов'язки можна застосовувати для поліпшення приживлення тканин і прискорення зростання епітелію. Бранолінд володіє гіпоалергенним властивістю, не дратує шкіру, а отже підходить чутливої шкіри.

Як користуватися?

Бранолінд перед використанням необхідно розпакувати, потім вирізати пов'язку за розмірами рани або опіку, а також зняти захисну плівку і накласти пов'язку на область пошкодження. При необхідності пов'язку можна зафіксувати зверху бинтом. Міняти пов`язки потрібно щодня (при опіках через 2-3 доби)  і використовувати протягом всього періоду лікування рани. Ці мазеві пов'язки підходять для використання дорослим і дітям, а також ефективні для загоєння як поверхневих, так і глибоких пошкоджень. Лікувальний і знеболюючий ефект кожної пов'язки триває від 40 до 74 годин. Протипоказання Протипоказаннями до застосування Бранолінд є індивідуальна непереносимість та наявність алергічних реакцій на компоненти лікарського засобу. Не слід застосовувати дані антисептичні пов'язки на тканини, уражені некрозом.

Щоб придбати даний товар в нашому магазині, натисніть:
Бранолинд / Branolind 7,5 х 10 см (Hartmann)  КУПИТЬ
Бранолинд / Branolind 10см х 20см (Hartmann) КУПИТЬ

Просмотров: 353

Дата: Среда, 04 Октября 2017