Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

10.10.2018
Чи може імпотенція бути закладена в генах?

Вчені повідомляють, що вони виявили перший доказ того, що еректильна дисфункція може мати генетичну природу.
У дослідженні вчені проаналізували дані сотень тисяч чоловіків і визначили зміни генів в певному місці геному людини поблизу гена SIM1, який тісно пов'язаний з підвищеним ризиком імпотенції. Як зазначив автор дослідження Ерік Йоргенсон, вчений з відділення досліджень лікарні Kaiser Permanente Northern California, США, ідентифікація цього локусу SIM1 як фактора ризику розвитку еректильної дисфункції є значущою, одже це забезпечує доказ того, що існує генетичний компонент хвороби.
«Ідентифікація першого генетичного фактора ризику виникнення еректильної дисфункції - захоплююче відкриття, тому що воно відкриває двері для досліджень нових генетичних методів лікування», - додав він в прес-релізі лікарні.
Еректильна дисфункція є поширеним захворюванням серед літніх чоловіків і має багато причин розвитку, таких як неврологічні, гормональні та судинні фактори. Існують методи лікування, які націлені на ці фактори, але багато пацієнтів не реагують на них.
Вважається, що генетика грає роль приблизно в одній третині випадків еректильної дисфункції, але це перший випадок, коли дослідники пов'язують специфічне геномне положення з розвитком розладів.
Результати дослідження опубліковані 8 жовтня в журналі «Proceedings of the National Academy of Sciences».
За словами співавтора дослідження, доктора Хантера Уесселса, дане дослідження вказує на новий напрямок досліджень для лікування еректильної дисфункції, яке могло б допомогти нам визначити інші ключові генетичні варіанти, які викликають захворювання, і краще зрозуміти точні механізми, з допомогою яких вони діють. Х. Уесселс є співробітником кафедри урології школи медицини Університету Вашингтона, США.