Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

24.09.2018
Чи отримають фінансування медичні заклади, які ще не уклали договори з НСЗУ


Як повідомляє Міністерство охорони здоров'я України, медичні заклади, які надають первинну допомогу, але ще не уклали договори з державною службою здоров'я, отримали фінансування. У четвертому кварталі поточного року такі медичні установи фінансуються за рахунок субвенції.
У зв'язку з трансформацією фінансування охорони здоров'я в цьому році медична субвенція на первинну медичну допомогу була передбачена тільки на півроку. Уряд своїм розпорядженням вніс зміни до державного бюджету, перерозподіливши бюджетні кошти між двома програмами - 1 млрд 36 млн грн перевів з програми капітації на програму субвенції. Це дозволить профінансувати медичні установи «первинки», які поки не уклали договори з НСЗУ, забезпечити виплату заробітної плати медичним працівникам.
Щоб медичні працівники не залишилися без заробітної плати, тепер уже місцеві органи виконавчої влади повинні прийняти зміни до своїх бюджетів, щоб кошти за механізмом субвенції отримали ті медичні установи, які ще не увійшли в реформу. Нагадаємо, медичні установи надання первинної допомоги, які підписали договори з Національною службою здоров'я, перейшли на механізм прямих оплат від НСЗУ за надані пацієнтам послуги вже з 1 липня.
Всі комунальні медичні установи, які надають первинну допомогу, повинні підписати договори з НСЗУ до кінця 2018 року. З 2019 року всі комунальні установи, в яких працюють сімейні лікарі, терапевти і педіатри, отримуватимуть оплати за свої послуги від НСЗУ відповідно до затверджених тарифів.