Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

19.09.2018
Державний бюджет 2019 на медицину


Затверджено державний бюджет на охорону здоров'я в 2019 році. Коштів на безкоштовну медицину буде виділено на 10% більше (це більше 9,5 мільярдів гривень) ніж в минулому році. Як повідомляє Міністерство охорони здоров'я України, затверджений урядом України бюджет на розвиток і фінансування охорони здоров'я в майбутньому році направлений як на продовження вже впроваджених реформ і програм, так і на впровадження нових.
У майбутньому році почнеться реалізація нової програми з безкоштовної діагностики пацієнтів. Аналізи та обстеження будуть оплачені НСЗУ. На дані цілі в бюджеті закладені 2 мільярди грн, а пройти ряд діагностичних процедур безкоштовно пацієнти зможуть у напрямку свого сімейного лікаря. Які саме процедури стануть для населення безкоштовними, поки не повідомляється. Також відомство обіцяє збільшити субвенції на надання амбулаторної, стаціонарної та екстреної медичної допомоги (на 3,4 мільярда грн).
Програма реімбурсації «Доступні ліки» продовжить працювати і в 2019 році. На дані цілі в державному бюджеті заплановано 1 мільярд грн. На фінансування первинної медичної допомоги в майбутньому році заплановано виділити 13, 5млліардов гривень, повідомляє відомство, а весь бюджет на охорону здоров'я 2019 складе більше 92 мільярдів грн. Також МОЗ запланувало ряд пілотних проектів, розповісти про які докладніше відомство обіцяє найближчим часом.
Зокрема, МОЗ повідомило про розвиток напрямку партнерства державних медичних закладів з бізнесом. У МОЗ створено робочу групу, яка вже розробляє практичні рекомендації для медичних установ державного сектора і інвесторів. До кінця цього року планується систематизувати потреба, визначити пріоритети і вибрати три пілотні проекти в різних сферах медичної допомоги і почати реалізувати їх. Ці проекти будуть мати постійну методологічну, експертну і комунікаційну підтримку.