Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

22.06.2018
Діагностика цукрового діабету всього за одним тестомВ даний час для підтвердження діагнозу цукрового діабету рекомендується проводити аналізи крові на визначення рівня вмісту глюкози та компонента крові під назвою глікірованний гемоглобін (HbA1c), який необхідно підтвердити другим аналізом крові при наступному візиті. Однак проведення тесту двічі вимагає часу і грошей, і при цьому не є запорукою встановлення правильного діагнозу, повідомляють вчені з Школи громадської охорони здоров'я Джона Хопкінса Блумберга в Балтіморі, США.
У новому дослідженні вчені під керівництвом епідеміолога Школи Хопкінса Елізабет Сельвина вивчили дані більш ніж 13 тис. осіб, які брали участь в довгостроковому дослідженні захворювань серця, яке проводилося в США з 1980-х років. За цей час були отримані дуже важливі дані, в тому числі тесту на цукровий діабет.
Проаналізувавши цю інформацію, група вчених повідомила, що для підтвердження діагнозу «цукровий діабет», досить позитивного результату дослідження рівня глюкози і HbA1c тільки з одного зразка крові. Це може змінити настільки обережний підхід до діагностики цукрового діабету і дозволить значно її спростити. Доктора вже проводять ці тести (глюкози і HbA1c) з одного зразка, якщо у пацієнта відзначають ожиріння, наприклад, або інші фактори ризику розвитку цукрового діабету. Цукровий діабет успішно піддається лікуванню, але багато людей навіть не знають, що вони хворі.
Отримані результати сприятимуть внесенню змін до клінічного керівництва під час їх перегляду на початку 2019 р. У багатьох випадках це може допомогти більш ефективно діагностувати цукровий діабе. Діагностуючи цукровий діабет швидше, можливо раніше почати лікування, щоб запобігти ускладненням цукрового діабету, такі як серцевий напад, діаліз і ампутації. 
За даними Центрів з контролю і профілактиці захворювань (Centers for Disease Control and Prevention - CDC) у понад 52% населення США відзначають або розгорнуту клінічну картину цукрового діабету, або переддіабетичного стан. З огляду на ці цифри, будь-які відхилення в показнику рівня глюкози слід розглядати як достатню причину для початку профілактичного лікування пацієнтів за допомогою навчальних програм, зміни способу життя і препаратів першої лінії, таких як метформін.
За словами Дж. Бернштейна, якщо пацієнту потрібно пройти тільки один діагностичний тест, це буде означати, що наступний візит до лікаря буде призначений для визначення лікування.