Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 18:00 вых. Сб. и Вс.

Дитячий сечоприймач/Детский мочеприемник

                                  
На сьогодні в сучасних аптеках можна побачити безліч різних товарів. Крім знайомої продукції зустрічаються і різні апарати і пристосування, які зручні і прості у своєму використанні. За останні роки збільшився попит у багатьох батьків на придбання такого пристрою, як сечоприймач, оскільки маленькі діти досить часто повинні здавати аналізи для того, щоб попередити розвиток серйозних захворювань. Багато батьків за старовинним методом використовують баночки чи інші підручні засоби для збору сечі, не знаючи, що сучасні мами використовують для цього новий засіб - сечоприймач. Цей пристрій включає в себе безліч переваг. Наприклад, його не потрібно стерилізувати і мити, так як він повністю готовий до застосування, а головне він не складний в експлуатації. Крім того, в аптеці можна підібрати модель, виходячи з статевого принципу, для хлопчика або дівчинки. Батьки, вперше побачивши сечоприймач, дуже радіють, так як спеціальна система липучок здатна щільно прикріпитися до тіла малюка, не сповзаючи і не відклеюючись, а спокійно чекаючи, поки дитина зробить свій справи. 
Але для того щоб зрозуміти, як використовувати сечоприймач, необхідно ретельно вивчити інструкцію. Потрібно пам'ятати, що дане пристосування призначене для одноразового використання. Оскільки воно повністю стерильне, необхідно намагатися уникнути потрапляння мікробів у сечоприймач. Варто попередити,буває, що інструкція пропонує залишити сечоприймач на ніч. Але не варто прислухатися до цієї поради, так як ідеальний час для збору сечі - це ранок, а за ніч може накопичитися кілька прийомів сечі, і результат може бути недостовірним. 
Сечоприймач являє собою невеликий пакетик з дірочкою, який кріпитися між ніжок дитини спеціальної липучкою, яка не викликає алергії. Перед початком процедури слід ретельно вимити руки з милом і добре підмити малюка. Далі шкіру в області статевих органів потрібно добре висушити. Дитину потрібно покласти на спину та відкрити упаковку і розгорнути сечоприймач, попередньо знявши з нього захисну плівку. Варто відзначити, що на дівчаток і хлопчиків пристрій одягаються по-різному. Хлопчикові необхідно опустити пеніс і мошонку в спеціальний отвір, щільно притиснути ту частину, яка приклеюється до шкіри в області промежини, а також близько статевих органів. Що стосується направлення резервуара, то воно не має значення, на результат це не впливатиме. Дівчинці необхідно приклеювати сечоприймач, резервуаром вниз, починаючи від статевих губ до анального отвору. Потрібно простежити за тим, щоб та пластина, яка клеїтися, була прикріплена щільно, щоб зона виділення сечі була повністю захоплена. Коли сечоприймач одягнений, потрібно почекати, поки дитина помочитися. Для цього не обов'язково залишати його в положенні лежачи, так як він буде активно рухати ніжками, тим самим зводячи клейову поверхню і залишаючи сечу на підгузку, а не в резервуарі. Бажано під час збору сечі загорніть малюка в ковдру або пелюшку, якщо в приміщенні прохолодно, і поносити на руках. Згідно відгуками батьків, якщо під час проведення процедури або погодувати дитину грудьми, або дати йому води, то процес спорожнення значно прискоритися. Коли матеріал для аналізу збереться, потрібно знову підмити дитину, висушити його шкіру, намастити кремом і одягнути підгузник. Перед покупкою необхідно ретельно оглянути пристрій, щоб у наявності була м'яка клейка поверхня, яка не чинить тиск на підлеглі тканини, також резервуар для збору сечі повинен бути м'яким і виготовлених з пластику, щоб приймав будь-яку форму, оскільки дитина в цей час бути одягнена у звичайну одяг. В наявності повинно бути також градуювання для визначення обсягу виведеної рідини.  У підсумку можна сказати, що сечоприймач є незамінним помічником кожному батьку, так як з його допомогою процес збору сечі пройде значно швидше. Тому і час буде заощаджено і нерви батьків будуть в порядку.
Якщо Вам потрібно купити сечоприймач для дівчинки натисніть: КУПИТЬ , а якщо для хлопчика: КУПИТЬ

Просмотров: 404

Дата: Среда, 27 Сентября 2017