Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

20.11.2018
Епідемія грипу, чи є вона?


Як повідомляє центр громадського здоров'я МОЗ, в Україні немає географічного поширення грипу та ГРВІ. Також спостерігається низька інтенсивність епідемічної активності без перевищення епідпорогу. Також активність грипу була низькою у всьому Європейському регіоні. Віруси грипу були виявлені спорадично із зразків від пацієнтів з респіраторними захворюваннями, які звернулися за медичною допомогою. Обидва віруси грипу А і В були виявлені в низьких кількостях.
Повертаючись до питань профілактики грипу в Україні, Центром громадського здоров'я та Європейським регіональним бюро ВООЗ підготовлені інформаційні плакати і короткі 35-секундні ролики із закликом захистити себе і вакцинуватися, а також рекомендації щодо застосування перапратов для лікування ГРВІ. Ці матеріали були розроблені для чотирьох основних груп ризику:
- медичних працівників, які мають більший ризик захворіти на грип через особливості професії. МОЗ закликає їх захистити себе і своїх пацієнтів і зробити щеплення від грипу.
- вагітних, яким слід пам'ятати, що грип може мати серйозні наслідки під час вагітності. Зате вакцинація проти сезонного грипу безпечна на всіх етапах вагітності.
- людей похилого віку - імунітет з віком послаблюється і стає менш ефективним в боротьбі з грипом, який може мати серйозні наслідки, коли вам 65.
- людей з хронічними захворюваннями, яким слід пам'ятати, що при наявності хронічних недуг ризик ускладнень грипу значно підвищується, тому важливо захистити себе від них.