Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

29.10.2018
FDA схвалило новий препарат проти грипу


Управління з контролю за харчовими продуктами і лікарськими засобами США (U.S. Food and Drug Administration - FDA) схвалило новий препарат проти грипу Ксофлюза (балоксавір марбоксіл) для терапії гострого неускладненого грипу в пацієнтів у віці від 12 років і старше.
«Це перша нова антивірусна терапія грипу з новим механізмом дії, схвалена FDA майже за 20 років. Цей новий препарат надає важливий додатковий варіант лікування», - зазначив комісар FDA Скотт Готліб, доктор медичних наук. За його словами, незважаючи на те що для лікування грипу існує кілька противірусних препаратів, схвалених FDA, вони не замінюють щорічну вакцинацію. «Сезон грипу вже почався, і центри з контролю і профілактиці захворювань США  рекомендують вакцинуватися до кінця жовтня, так як вакцинація проти сезонного грипу є одним з найбільш ефективних і безпечних способів захистити себе, свою сім'ю і співтовариство від грипу і серйозних ускладнень, пов'язаних з грипом, що може привести до госпіталізації », - підкреслив він.
Грип є інфекційними захворюванням органів дихання, викликаним вірусами грипу. «Коли лікування почнеться протягом 48 годин після того, як пацієнт захворів на грип, противірусний препарат зможе зменшити вираженість симптомів і скоротити час протікання хвороби», - зазначила Дебра Бірнкрант, директор відділу антивірусних препаратів в Центрі по оцінці та дослідженню лікарських засобів FDA.
Безпека і ефективність балоксавір марбоксіла, противірусного препарату у вигляді єдиної пероральної дози, були продемонстровані в ході 2 рандомізованих контрольованих клінічних досліджень, в яких взяли участь 1832 пацієнта. Учасникам було призначено застосовувати препарат дослідження, плацебо або іншу противірусну терапію грипу протягом 48 годин після виявлення грипу. В обох дослідженнях пацієнтам, які отримували балоксавір марбоксіл, знадобилося менше часу для полегшення симптомів в порівнянні з тими, хто приймав плацебо. У другому дослідженні не було ніякої різниці в часі для полегшення симптомів між пацієнтами, які приймали балоксавір марбоксіл і отримували альтернативну терапію.
Найбільш частими побічними реакціями в пацієнтів, що приймали балоксавір марбоксіл, були діарея і бронхіт.
Xofluza був удостоєний пріоритетного розгляду, згідно з яким метою FDA є вжиття заходів щодо заявки на прискорення терміну, коли управління визначає, що в разі схвалення препарат значно поліпшить безпеку або ефективність лікування, діагностики або профілактики серйозного захворювання.