Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

17.09.2018
FDA схвалив новий препарат для лікування лейкозу ворсистих клітин


Управління з контролю за харчовими продуктами і лікарськими засобами США (US Food and Drug Administration - FDA) схвалило застосування препарату Lumoxiti® (моксетумомаб пасудотокс) в якості терапії для дорослих пацієнтів з рецидивуючим або погано піддається лікуванню лейкозом ворсистих клітин (hairy cell leukemia - HCL) , які отримали щонайменше два курси попередньої системної терапії, включаючи лікування аналогом пуринового нуклеозиду. Препарат виробляється в формі внутрішньовенних ін'єкцій. Препарат CD22 є першим в цьому виді терапії пацієнтів з HCL.
HCL - рідкісний рак крові, при якому кістковий мозок виробляє занадто багато По-клітин - лейкоцитів, які борються з інфекцією. HCL названий на честь цих додаткових По-клітин, які виглядають «пухнастими» при розгляді їх під мікроскопом. У міру збільшення кількості злоякісних клітин утворюється менша кількість здорових лейкоцитів, еритроцитів і тромбоцитів.
Ефективність нового препарату вивчена в непорівняльному відкритому клінічному дослідженні за участю 80 пацієнтів, які отримали щонайменше два курси попередньої системної терапії HCL, в тому числі аналогом пуринового нуклеозиду. В ході дослідження вимірювалася тривалість повної відповіді (complete response - CR), що визначається як підтримка гематологічної ремісії протягом більше 180 днів після досягнення CR. За результатами дослідження, стійкого CR досягли 30% учасників, а загальний показник повної відповіді (число пацієнтів з частковим або повним відповіддю на терапію) склав 75%.
Побічні ефекти моксетумомаба пасудотокса включають реакції на інфузії, набряки, нудоту, втому, головний біль, лихоманку, запор, анемію і діарею.
Інструкція по застосуванню препарату містить попередження для лікарів і пацієнтів про можливий ризик розвитку синдрому підвищеної проникності капілярів. Це стан, при якому лімфа і білки просочуються з пошкоджених капілярів в навколишні тканини. Симптоми синдрому підвищеної проникності капілярів включають утруднене дихання, збільшення маси тіла, гіпотензія або набряк рук, ніг і / або особи. На кожній упаковці препарату також вказана інформація про можливий ризик розвитку гемолітико-уремічного синдрому - стану, викликаного аномальним руйнуванням еритроцитів. Пацієнти повинні бути інформовані про важливість споживання достатньої кількості рідини, а також регулярно контролювати показники крові. Серед інших серйозних попереджень зниження функції нирок, реакції, пов'язані з інфузією, і порушення балансу електролітів. Жінкам, які годують груддю, не слід призначати терапію цим препаратом.