Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

21.12.2018
Голову Державної служби з лікарсбких засобів звільнили з посадиВ МОЗ вважають, що саме через безпідставні заборони Державною службою з лікарських засобів окремих вакцин, все більше громадян відмовлялися вакцинуватися.
Першому заступнику голови Державної служби з лікарських засобів, Владиславу Цілині, винесли догану за необгрунтовані рішення про заборону вакцин. Про це повідомило Міністерство охорони здоров'я.
За рішенням Державної лікарської служби, тимчасово заборонялися вакцини проти туберкульозу, гепатиту В, поліомієліту, дифтерії, правця та кашлюку.
У МОЗ наголошують, що розслідування показало - в кожному конкретному випадку заборона був необгрунтований, погроз не було.
Публікації таких розпоряджень Державної лікарської служби в ЗМІ привели до дискредитації імунізації і збільшення числа відмов громадян від вакцинації. Звернули увагу на наслідки таких рішень в Міністерстві охорони здоров'я і відзначили, що через ці ж рішень завмирав процес вакцинації, діти в лікарнях не могли отримати свої вакцини.
19 вересня було відсторонено від посад екс-голову Державної служби з лікарсбких засобів, Наталію Гудзь та її першого заступника Владислава Цілину через загрозу процесу імунізації українських дітей. 21 листопада Гудзь звільнили з посади.