Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 18:00 вых. Сб. и Вс.

Хірургічні сітки Ethicon


Сітка PROLENE (Пролен) виткана з незабарвлених поліпропіленових волокон, ідентичних за складом волокнам, які використовуються для виготовлення шовного матеріалу PROLENE. Відкрите плетіння сітки знижує ризик розвитку бактеріальних інфекцій і сприяє проростанню колагенових волокон, які зміцнюють зону дефекту. Сітка PROLENE викликає мінімальну тканинну реакцію, має достатню жорсткість, яка спрощує маніпуляції і позиціонування сітки в області дефекту. Сітку PROLENE можна розрізати в будь-яких напрямках, при цьому її краю не обсипаються, можна фіксувати шляхом накладання швів або дужок. Надійне кріплення сітки PROLENE до тканин можливо навіть в разі, якщо краю сітки були обрізані. Сітка PROLENE не розсмоктується і не руйнується під дією ферментів і зберігає свою міцність і цілісність протягом усього життя пацієнта, забезпечуючи постійну підтримку передньої черевної стінки.
Дана сітка буває таких розмірів: 15*10, 15*15, 30*30, 6*11

Для того, щоб придбати дану сітку в нашому магазині, натисніть: КУПИТЬ


Сітка PROCEED (ПРОСІД) - це багатошарова сітка, що складається з матеріалу PROLEN (поліпропілен) Soft Mesh, не абсорбується, укладеного в капсулу багатошарового матеріалу PDS. Він також включає шар OРС, що абсорбується. Ця сітка дуже гнучка і добре розташовується в тканинах. Тестування всіх компонентів, як індивідуально, так і в комбінації, підтвердило, що продукт є біосумісним. PROCEED знижує розміри і ступінь тяжкості спайок в порівнянні з поліпропіленовою сіткою. Перше покоління хірургічної сітки просидів складалося з 3 шарів багатошарової сітки, розробленої для герніопластики та інших фасциальних дефектів. Сітка складалася з поліпропіленової сітки, що не абсорбувалася, і шару окисленої регенірованоі целюлози (ОРС), що абсорбувався, для поділу тканин, яка в свою чергу була розділена шаром полідіоксанонноі полімерної плівки (PDS). Наявність поліпропілену в продукті сприяла проростанню сполучною тканиною. OРС забезпечувала саморозсмоктуючійся шар, який фізично відокремлював поліпропіленову сітку від лежачих під нею тканин і поверхонь органів з метою мінімізувати приєднання тканин до сітки. Плівка PDS забезпечувала тонкий, гнучкий зв'язок між сіткою і OРЦ. Доклінічні дослідження були проведені на двох моделях тварин з метою перевірити здатність сітки забезпечити ефективне розділення тканин. Після демонстрації можливості даної функції (концепція продукту щодо його адгезивности) - для посилення маніпуляційних характеристик без збільшення частки сітки, яка входить в контакт з нутрощами, був створений продукт другого покоління. У сітці другого покоління її багатошарову структуру було змінено таким чином, щоб поліпропіленова частину сітки було герметизовані за допомогою PDS. Як і раніше в ній був шар OРЦ між внутрішніми органами і шаром PDS. Однак, в цьому чотиришаровій дизайні додатковий шар PDS був прикріплений до сторони сітки, що межує з черевної стінкою.
Дана сітка буває таких розмірів: 10*20, 20*25, 30,5*30,5, 5*10

Для того, щоб придбати дану сітку в нашому магазині, натисніть: КУПИТЬСітка композиційна (пролен+монокрил)
Сітка ULTRAPRO (УЛЬТРАПРО) - полегшена монофіламентна сітка, частково розсмоктується, складається приблизно з однакових частин: PROLENE (Пролен) - поліпропіленових волокон, що не розсмоктуються. MONOCRYL (монокріле) - поліглекапроновіх волокон, що розсмоктуються. Поліпропіленових волокон, що не розсмоктуються, ідентичних за складом волокнам, які використовуються при виробництві сіток PROLENE. Поліглекапроновіх волокон, розсмоктуються, ідентичних за складом волокнам, які використовуються при виробництві хірургічних ниток MONOCRYL. Сітка має ткану структуру з порами великого розміру. Тепер для зміцнення черевної стінки можна використовувати полегшену монофіламентний сітку, частково розсмоктується. Всі методики пластики пахових гриж без натягу, включаючи Герніопластика по Lichtenstein, TAPP і TEP (Transabdominal Preperitoneal Technique - Трансабдомінальна Преперітонеальна Техніка, Total Extraperitoneal Technique - Повністю Екстраперітонеальна техніка). Герніопластика при післяопераційних грижах, коли сітка ULTRAPRO * розташовується по задній поверхні черевної стінки і зміцнює її зсередини.
Дана сітка буває таких розмірів: 10*15, 12*10, 15*15, 30*30, 6*11

Для того, щоб придбати дану сітку в нашому магазині, натисніть: КУПИТЬ

Просмотров: 487

Дата: Среда, 06 Декабря 2017