Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

12.10.2018
Хто може стати регіональним тренером по ІСРС-2?


МОЗ України розпочинає новий етап із впровадження системи міжнародної класифікації первинної медичної допомоги (ІСРС-2). Відомство оголосило про початок підготовки регіональних тренерів, якы будуть навчати лікарів в центрах надання первинної медичної допомоги користуватися новою для України класифікацією.
Хто ж може стати регіональним тренером по ІСРС-2?
Взяти участь в конкурсі і стати регіональним тренером по ICPC-2 може кожен бажаючий лікар, який надає первинну медичну допомогу - сімейний лікар, терапевт і педіатр. Уже в листопаді 2018 для відібраних кандидатів відбудеться одноденний навчальний тренінг в Києві.
Після цього регіональний тренер повинен провести серію тренінгів для лікарів в центрах, що надають первинну медичну допомогу свого регіону згідно з планом і відзвітувати координатору проекту. У кожній області тренінги проводять 2-3 регіональних тренера. За результатами роботи регіональний тренер з ІСРС-2 отримає запрошення на конференцію, яка відбудеться в Києві.
Крім того, робота в тренерській команді буде перевагою при відборі оплачуваного стажування для лікарів первинної ланки в Польщі, відзначає відомство. Прийом заявок триватиме до 20 жовтня 2018 року. Дізнатися більше інформації про систему ІСРС-2, а також зареєструватися, як кандидат на вакансію регіонального тренера ви можете на офіційному сайті Міністерства охорони здоров'я України.