Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

01.08.2018
Хто з медиків отримав більше всіх грошей?


Перші грошові надходження згідно з новою моделлю фінансування медицини «первинки» встановлені в медичних установах. Так, лідером кампанії «Лікар для кожної сім'ї» стала столиця. В Києві найбільше медичних установ, які підписали договір з НСЗУ (Нацыональною службою здоров'я України). Відповідно, як повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я, столичні медичні установи «первинки» (28 медичних установ) отримали найбільший обсяг фінансування - понад 84 мільйонів гривень. Всього фінансування за схемою «гроші йдуть за пацієнтом» в липні отримали 152 медичні установи «первинки». Найбільше коштів від НСЗУ отримали медичн заклади Полтавщини (понад 28 млн. грн), Вінниччини (також понад 28 млн. грн) і Дніпропетровщини (понад 26 млн .грн.)
Відомство нагадує, що кошти за тарифами НСЗУ медичні установи «первинки» отримуватимуть щомісяця. Сума перераховуватиметься відповідно до кількості декларацій, що укладаються між пацієнтами і лікарями (педіатрами, терапевтами, сімейними лікарями).
Поки йде перехід від однієї моделі фінансування до іншої, також йде додаткове фінансування з розрахунку 240 грн на одного пацієнта, який проживає на території, яку обслуговує медичний заклад, але ще не підписав декларацію з лікарем. Більш детальну інформацію про загальну кількість виділених медичним установам «первинки» коштів, тарифах, формуванні зарплат медиків і т.д., можна дізнатися на офіційному сайті відомства.