Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 18:00 вых. Сб. и Вс.

Hydrocoll/ГидроколНydrocoll® - самофіксуюча гідроколоїдна пов'язка, що перешкоджає проникненню мікроорганізмів і води до рани, шляхом перетворення в гель. Пов'язка сприяє створенню вологого середовища та прискорює очищення рани, стимулює процес грануляції та епітелізації, не дратуючи її, безболісно видаляється.
Застосування
Для інтерактивної терапії ран у вологому середовищі, особливо хронічних, клінічно неінфікованих, ран, які погано заживають, наприклад, при трофічних виразках, пролежнях, при лікуванні опіків другого ступеня, а також для стимулювання процесів епітелізації в місцях взяття розщеплених шкірних трансплантатів, при ссадинах. Основа пов'язки - поліуретанова плівка. Гідроколоїдна матриця це - гідроколоїдна структура, що складається з синтетичного еластомеру, мінерального масла, клейкої речовини, рослинної основи і натрію карбоксиметилцелюлози. Може перебувати на рані без зміни пов'язки до 7 днів.
Властивості і спосіб дії
Завдяки гелевому шару пов'язка Hydrocoll® (Hydrocoll® sacral, Hydrocoll® concave, Hydrocoll® thin) не приклеюється до рани. Зміна пов'язки відбувається без роздратування грануляційної і епітеліальної тканин і безболісно для пацієнта. Hydrocoll є самоклеючою пов'язкою, рівні краї якої забезпечують хорошу фіксацію, в тому числі і на важких ділянках. Водо- і брудовідштовхуюча поверхня пов'язки полегшує щоденний догляд за тілом. При поглинанні раневого секрету гідроколоїдні частинки перетворюються в гель, який формує і підтримує вологе середовище в рані, тим самим стимулюючи грануляцію і епітелізацію. При цьому гель зберігає всмоктуючу здатність до тих пір, поки гідроколоіди не наситились, що проявляється у вигляді утворення міхура.
Показання
Лікування ран, які погано загоюються у вологому середовищі. Пов'язка підходить для лікування хронічних ран різного генезу і будь-якої локалізації (трофічні венозні виразки, діабетичні виразки, пролежні та інші, погано рани) зі складним і тривалим процесом грануляції. Крім того, пов'язка використовується при лікуванні опіків II ступеня, а також для стимулювання процесу реепітелізації в місцях взяття розщеплених шкірних покривів в пластичній та косметичній хірургії, а також при ссадинах. При лікуванні ран з рясним виділенням, а саме, гострих ран та ран, які сильно кровоточать рекомендується накладати пов'язку відразу після первинної обробки рани і зупинки кровотечі.
Інструкція по застосуванню Hydrocoll
Зніміть захисний папір і накладіть пов'язку на рану, добре притиснувши по краях.
Курс лікування в середньому вимагає від 2 до 5 пов'язок. Перев'язки необхідно здійснювати раз в 2-5 діб. Максимальний час перебування на рані - 7 днів. Якщо колір пов'язки зблід, і здуття поширилося на поверхню рани - її слід поміняти.
Щоб видалити пов'язку, обережно підніміть її за краї і зніміть. На раіи може залишитися гідроколоїдний гель, що не заважає процесу загоєння рани і видаляється промиванням рани.
Необхідно обрати відповідний розмір пов'язки Гідроколл - вона повинна мінімум на 1 см перекривати краї рани, щоб забезпечити надійне фіксування.

Просмотров: 182

Дата: Пятница, 05 Октября 2018