Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 18:00 вых. Сб. и Вс.

Як обрати голку для ін'єкції правильного розміру?

Як обрати голку для ін'єкції правильного розміру?

В першу чергу це залежить від способу введення препарату.
Основні способи введення ліків, які вказуються в інструкціях та рецептах - п / к, в / м і в / в, тобто підшкірно, внутрішньом'язово та внутрішньовенно.
У поняття "розмір голки" є два важливі параметри: її діаметр та довжина.
Як обрати голку правильного розміру? Яку голку взяти для ін'єкції? Якою голкою зробити укол?
Від діаметра голки залежить, наскільки швидко зможе витікати рідина зі шприца, і наскільки великий буде площа проколу. Очевидно, що чим менше діаметр голки, тим менш болючим буде прокол. Разом з тим, чим тонше голка, тим довше буде виливатися рідина зі шприца. Тому в питанні вибору діаметра голки необхідно знаходити розумний компроміс.
Діаметр голки кодується згідно ISO - у всіх виробників голка однакового діаметра повинна мати пластикову основу однакового кольору. Тому ті, хто стикається з ін'єкційними голками навіть якщо не знайомі з таблицею колірної кодування, знають, що, наприклад "зелена" голка завжди буде товща за "блакитну".
Від довжини голки залежить куди (в яку групу тканин) зможе бути доставлено ліки.
Під будь-якою шкірою є жировий прошарок, під нею - м'яз. Наприклад, якщо голка занадто коротка, до м'яза вона може просто не дістати.
Для підшкірних уколів обирають голки діаметром до 0,5 мм, довжиною до 16 мм. Це такі голки як 0.3х9, 0.4х13, 0.5х16. Дуже короткі голки (довжиною 2 мм, 4 мм, 6 мм) швидше підійдуть для специфічних маніпуляцій, наприклад, використовуються для мезотерапії. На ілюстрації голка з чорним пластиковим підставою - 0,4х13, "помаранчева" голка - 0,5х16.
Для внутрішньом'язових уколів правильна голка буде діаметром 0,6 мм, 0,7 мм, 0,8 мм. Довжина таких голок - 30-40 мм.
Виняток - голки для маленьких діток: для новонароджених вистачить голки довжиною 16 мм, щоб зробити внутрішньом'язово укол, діткам-дошкільнятам зазвичай вистачає довжини голки до 2,5 см.
Внутрішньовенні ін'єкції роблять голкою діаметром 0,8 мм (зелена пластикова основа), 0,9 мм (підстава голки жовтого кольору), рідше - 1,1 мм (такі голки кодуються кремовим кольором).
Стандартна довжина - 40 мм, іноді використовуються короткі голки (такого ж діаметру), довжиною 2,5 см.
В позначенні розміру голки буква G - що це означає?
Нам в Україні звичніше вимірювати параметри голок в міліметрах, але за кордоном для позначення діаметра голки використовують поняття gauge (G), а довжину позначають в дюймах.
Величина G (калібр голки) чим буде більшою, тим меншим буде діаметр голки.Для того,щоб придбати даний товар в нашому магазині, натисніть: КУПИТЬ

Просмотров: 498

Дата: Среда, 06 Декабря 2017