Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

06.11.2018
Як захиститися від кору, якщо забув, вакцинувався чи ні?


МОЗ України знову б'є на сполох. Захворюваність на кір минулого тижня знову збільшилася. Так, понад тисячу осіб були інфіковані, всього ж за поточний рік заразилися понад 35 тисяч українців. Незважаючи на те, що найвищі показники інфікування кором і смертності від захворювання зафіксовані в регіонах, де рівень вакцинації найнижчий, люди наполегливо продовжують ігнорувати імунізацію.
Тим часом, лише дві дози вакцини КПК захищають від кору протягом усього життя, а в разі хвороби - значно зменшують ризик важких ускладнень.
Якщо ви не пам'ятаєте, коли і які щеплення були зроблені вам чи вашій дитині і не збереглися медичні дані про зроблені щеплення, то зверніться до свого фахівця - терапевта, педіатра або сімейного лікаря.
Є у Вас або вашої дитини, чи ні імунітету проти кору допоможе з'ясувати лабораторний аналіз. Звернувшись до свого лікаря, ви можете отримати направлення на аналіз для виявлення виявлення IgG до вірусу, повідомляє Міністерство охорони здоров'я. У тому випадку, якщо імунітету немає і ви або ваша дитина пропустили обидві або тільки другу дозу вакцини КПК відповідно до календаря щеплень, як можна швидше важливо звернутися до медичного закладу для вакцинації.
Вакцини КПК безкоштовні для всіх дітей і підлітків віком до 18 років. Також право на безкоштовну імунізацію проти кору мають дорослі з груп ризику: медики, педагоги, студенти, військові, учасники Операції об'єднаних сил (ООС / АТО).