Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

04.01.2019
Як записатися в електронну чергу до лікаря


Восени 2017 року український парламент ухвалив закони по медреформу. В Україні вирішили ввести електронну систему охорони здоров'я, яка допоможе пацієнтам отримувати, а лікарям - надавати якісні медичні послуги. Також тепер держава зможе контролювати, наскільки ефективно витрачаються виділені на охорону здоров'я ресурси бюджету.
Як працює електронна черга?
Всі сайти запису в чергу онлайн влаштовані досить просто і розраховані на малопродвинутих користувачів комп'ютера.
Той, хто не хоче або не може записуватися через сайт, може зробити це за телефонами гарячої лінії лікарень свого району, або зателефонувавши за номером реєстратури потрібної установи. Також у великих поліклініках з невеликою кількістю персоналу встановлюють електронні бокси для самозапису, що розвантажує реєстратури.
Очевидні плюси електронного запису на прийом до поліклініки:
1. Немає черг, час запису індивідуально
2. Скасувати прийом можна онлайн, не приходячи до медичного закладу
3. Економія часу
4. Інноваційний підхід
5. Сервіс запису на прийом доступний 24 години на добу 7 днів на тиждень
6. Талон на прийом зберігається в вашому персональному кабінеті на сайті і в телефоні - навіть якщо втратите паперову копію, не страшно
7. Можна зареєструвати всю сім'ю на ваш телефон, якщо так зручніше
8. У персональному кабінеті на сайті можна знайти чимало корисної інформації.
Як записатися на прийом до лікаря онлайн
Медична установу сама обирає, до якої з розроблених інформаційних систем підключитися, поки ця процедура не обов'язкова, але є бажаною для подальшого розвитку.
Також, щоб потрапити до терапевта або педіатра, ви повинні підписати контракт з вашим сімейним лікарем. На сьогоднішній день, це обов'язковий крок, опція запису до лікаря онлайн доступна тільки при наявності договору. Записатися до терапевта на прийом можна за різних сайтів.
Сьогодні українським медичним закладам доступні такі інформаційні системи:
1. Helsi, https://helsi.me/
2. Medics, https://medics.com.ua/
3. Еmsimed, https://www.mcmed.ua/ru
4. MedCard, https://doctor.medcard24.net/login/pass
5. «Поліклініка без Черги», https://global.newmedicine.com.ua/
6. «Доктор Алекс», http://doctor-alex.ua/
Ці системи є безкоштовними як для лікарень, так і для пацієнтів.
Щоб підписати контракт з сімейним лікарем, потрібно: сходити на прийом, взяти з собою паспорт та ідентифікаційний код, підписати контракт. Після перерахованих вище кроків, можна приступати до самої електронної реєстрації та створенні власної картки.
Детальний план запису:
Введіть свій номер телефону в блоці на головній сторінці сайту - Ви отримуєте код для авторизації на мобільний телефон - заповнюєте анкету (ПІБ, електронна адреса, вік) - 
система пропонує вести прізвище, або профіль лікаря, який Вас цікавить, можна ввести адресу проживання та отримати весь перелік лікарів за адресою - Клікаєте на профіль потрібного вам лікаря - обираєте вільну дату і час (вони позначені спеціальним кольором). Все.
Проблеми під час запису в електронну чергу до лікаря
Оскільки система онлайн запису до лікаря нова для нашої країни і багато людей не мали досвіду в цьому питанні раніше, можна зустріти деяких обурених пацієнтів, які ще в процесі навчання.
Найпоширеніші складності при онлайн запису до електронної черги:
1. Ще не всі медичні установи зареєструвалися в системі, але швидше за все це питання часу.
2. Багато людей за звичкою якщо захворіли - йдуть в поліклініку, забуваючи перед цим зареєструватися онлайн. Люди хочуть допомоги тут і зараз, забуваючи про електронну чергу. 3. Лікарі ж, можуть попросити спочатку записатися, що викликає певні конфлікти.
4. Деякі пацієнти зустрічали відмови при записі в електронну чергу через місця прописки або міста. Пацієнт може бути з іншого міста, але допомога йому знадобилася зараз, відповідно він звертається за місцем проживання, а не прописки.
5. Враховуйте, що навіть при фіксованому часу в талоні електронної черги, можливо, доведеться почекати більше, не всі медичні установи дотримуються тимчасових рамок. Плануйте час з запасом.
6. Для пенсіонерів ця система досить складна, літніх людей потрібно навчати, детально розповідати нові правила, оскільки далеко не всі добре розбираються навіть у власних телефонах, не кажучи вже про реєстрацію в особистому кабінеті.
Електронна запис створюється додатково до всіх варіантів, які зараз існують, але не замість. Згодом, всі медичні установи повинні підключитися до електронної системи.