Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

23.11.2018
Як знизити смертність від інфаркту?


Кардіологи Житомирщини за рік роботи нового реперфузійного центру домоглися практично середньоукраїнських показників в боротьбі з інфарктами. Лікарі сучасного реперфузійного центру, який на даний момент є кращим в Житомирській області, змогли зменшити смертність від гострого інфаркту міокарда втричі. Працює реперфузійний центр на базі кардіологічного відділення Житомирської обласної клінічної лікарні ім. А. Гербачевського. Центр надає медичну допомогу пацієнтам області з гострим коронарним синдромом в цілодобовому режимі. Як повідомляє прес-служба Житомирської ОДА з посиланням на завідувача кардіологічного центру Миколи Кушніра, медичний заклад працює на випередження, тобто попередження гострих інфарктів. Центр виконує:
- операції зі стентування при гостриму коронарниму синдрому
- імплантації штучних і постійних кардіостимуляторів.
Оскільки гострий інфаркт характеризується омертвіння зони серця через раптове припинення кровотоку по судинах до серця, допомогою при інфаркті серця - термінове розблокування артерій, зазначає Н. Кушнір. Це можна зробити двома шляхами: або введенням медикаментів, які розмивають тромб і відновлюють кровотік; або в операційній за допомогою строкової візуалізації знаходження тромбу, його видалення за допомогою спеціальних інструментів і приміщення спеціальної відновлювальної судини арматури.
Тромб ніколи не з'являється в здоровій посудині, тромби виникають в судинах з холестерином або жировими бляшками. Лікувати потрібно сучасним методом лікування, а не просто введенням ліків, які розмивають тромб, тому що ефект досягається лише в 60% випадків. Швидке ургентне оперативне втручання допомагає відновити кровотік і зупинити розвиток інфаркту. У багатьох країнах інфаркти лікуються саме операційно, - акцентує увагу фахівець.
В цьому році в Центрі простентували 265 випадків гострих інфарктів. У центр були доставлені 415 пацієнтів з підозрою на інфаркт, з яких прооперовані були 265. З цих більш ніж двохсот випадків - 204 склали гострі інфаркти. Раніше в області тільки 2,5% інфарктів лікували сучасними методами, а з моменту відкриття нового Центру за рік роботи цей показник виріс до 27,2% (по Україні в середньому це 31%).