Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

08.10.2018
Які послуги стоматологів будуть безкоштовними?


Як повідомив заступник міністра охорони здоров'я України, Павло Ковтонюк, безкоштовними для пацієнтів залишаться 2 види стоматологічних послуг: термінова допомога і педіатрична (дитяча) стоматологія. Ці два види стоматологічних послуг будуть сплачувати не пацієнтами, а НСЗУ (національною службою здоров'я) за рахунок державного бюджету.
Заступник голови відомства сказав про це в ході виставки Public Health, на семінарі з регіонального обміну досвідом результатами медичної реформи, пише «Сегодня.ua». Решта послуг державних (комунальних) стоматологій, які класифікуються, як спеціалізована амбулаторна медична допомога без направлення сімейного лікаря будуть платними для пацієнта.
Як зазначив чиновник, частина послуг інших вузькопрофільних фахівців, не тільки стоматологів, але і послуги хірурга, офтальмолога і т.д. залишаться безкоштовними для пацієнтів і будуть покриватися за рахунок державних коштів. Частина таких послуг пацієнт оплатить самостійно або покриє за рахунок медичної страховки.
Які послуги вузькопрофільних лікарів, і за якими тарифами стануть офіційно платними, заступник голови відомства поки не повідомив. П.Ковтонюк також зазначив, що за період з липня по вересень цього року медичні установи «первинки», які приєдналися до реформи вже отримали від держави фінансування на більш ніж 819 мільйонів гривень.