Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

18.12.2018
Які щеплення МОЗ радить робити дорослим?


Вакцини для щеплень від грипу, гепатиту А чи вірусу папіломи держава не закуповує, але їх можна самостійно придбати в аптеці.
Є ряд щеплень, які варто зробити дорослим, незважаючи на те, що вони не є обов'язковими. Про це розповіла в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.
Щорічно варто робити щеплення проти грипу, особливо це рекомендують людям, які в зоні ризику - вагітні, діти від півроку до 5 років, люди старше 65 років або з хронічними захворюваннями. Також у МОЗ радять робити щеплення проти вірусу папіломи людини - він передається статевим шляхом і інфекція викликає рак шийки матки.
В Україні періодично можуть виникати спалахи гепатиту А, тому щеплення від нього радять і дітям, і дорослим. Вакцинацію варто зробити також в тому випадку, якщо має бути поїздка в країни Африки, Азії чи Південної Америки.
Ці вакцини для дорослих держава не закуповує, але їх можна самостійно придбати в аптеці. Сімейний лікар може проконсультувати - де зробити щеплення, коли це краще зробити і як зберігати вакцину.
У Києві щеплення від грипу вже можна зробити в 16 установах охорони здоров'я. В Україні доступні понад 700 тисяч доз для вакцинації проти грипу трьох виробників, які пройшли сертифікацію.