Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 18:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

06.09.2018
Які захворювання відображаються на ногах?


Для того щоб запідозрити розвиток будь-якої патології, іноді досить просто звернути увагу на ноги.
Деякі захворювання, які відображаються на стані ніг, перераховані нижче:

Цукровий діабет

Біль і поколювання в ногах, поява виразок - одні з ранніх симптомів цукрового діабету, які пов'язані зі змінами в метаболічному стані організму. Лікарі звертають увагу на те, що багато пацієнтів з цукровим діабетом спочатку звертаються за медичною допомогою через проблеми з ногами.

Периферична артеріальна хвороба (Peripheral arterial disease - PAD)

При цьому захворюванні спостерігається зменшення припливу крові до ніг. Часто це пов'язано з утворенням жирових бляшок на стінках артерій. Симптомами PAD є зниження росту волосся на ногах і фіолетовий колір пальців.

Меланома

Прояву меланоми відзначають не тільки на шкірі, але і на нігтях. Її симптоми - знебарвлення нігтів і поява коричнево-чорної смуги під ними.

Стресові переломи

Це незначні тріщини в кістковій тканині, які найбільш часто відзначають в ногах. Основний симптом - біль при фізичному навантаженні, який проходить в стані спокою. Причинами такого стану можуть бути остеопороз, незручне взуття, певні фізичні навантаження і т.д.

Гіпергідроз

Це стан, який супроводжується підвищеним потовиділенням. Часто гіпергідрозу схильні саме ступні. Небезпеку становить той факт, що на шкірі утворюється сприятливе середовище для розмноження бактерій, які можуть спровокувати подальші запальні процеси.

Тромбоз

Часто набряки на ногах з'являються у вагітних або людей, які протягом тривалого часу перебувають у сидячому положенні (наприклад в літаку). Однак опухлі ноги можуть бути симптомом тромбозу глибоких вен. Це важкий стан, який вимагає лікарської консультації.