Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

04.12.2018
Клініки в розважальних центрах


Великий аптечний холдинг «Dr.Max» повідомив про відкриття своєї першої польської «клініки швидкого доступу» в торгово-розважальному центрі «Galeria Bronowice» (м.Краків).
Офіс «Dr.Max» - аналог популярних у США «walk-in clinics», призначений для швидкого доступу до медичних послуг буквально в проміжках між покупками. Концепція консультацій «на бігу» розрахована на зайнятих професійними або сімейними справами людей, які можуть дозволити собі відвідати лікаря не інакше як поряд з виконанням інших обов'язків. Аптечний кабінет швидкої медичної консультації надасть послуги лікарів сімейної медицини, терапевтів, а в найближчому майбутньому - і фахівців з відповідним обладнанням. «Dr.Max» обіцяє дотримуватися сприятливих для пацієнта цінової політики, режиму роботи, а також мінімізувати час очікування.
15 хв - такий часовий проміжок від моменту автоматизованого запису через інфокіоск до медичної консультації збирається підтримувати Кароль Піасеккі (Karol Piasecki), керуючий директор «Dr.Max Polska». «Біль у горлі, закладений ніс або підвищена температура тіла - з такими симптомами можна проконсультуватися під час обідньої перерви і, якщо діагноз не передбачає домашнього режиму, можна повернутися на робоче місце, не порушуючи робочого графіка», - зазначає він. У разі необхідності легко проконсультуватися в онлайн-режимі, не виходячи з дому чи офісу.
«Ідея стала хітом. Кабінет відкритий на початку листопада і вже дуже популярний. Це дозволяє сьогодні заявити, що проект буде продовжений як щодо лікарів інших медичних спеціальностей, так і нових локацій », - ділиться планами К. Піасецкій. Однак концепцію клінік «швидкого доступу» далеко не всі сприймають позитивно. Лунають серйозні голоси з критикою на адресу надмірно комерціалізованого, що має мало спільного з сучасним інтегрованим підходом до надання первинної медичної допомоги, проекту.
Так, Американська академія педіатрії (American Academy of Pediatrics) регулярно виступає з заявами про неприйнятність клінік «швидкого доступу» для педіатричних пацієнтів. Первинна медична допомога повинна реалізовуватися на постійній основі лікарем, спеціально навченим організацовувати перший контакт, подальший всебічний догляд та медичну допомогу. У персонального лікаря повинна бути команда професіоналів, які несуть колективну відповідальність за всі аспекти профілактики та лікування. Медична допомога повинна бути скоординована і інтегрована з цілим комплексом послуг охорони здоров'я, а також оснащена сучасними технологіями обліку, отримання та обміну інформацією. Послуги клінік «швидкого доступу», навпаки, фрагментовані, епізодичні, малоінформативні і навіть небезпечні, якщо врахувати ризик залучення пацієнтів з інфекційними захворюваннями в торгово-розважальні центри, куди батьки приходять відпочивати зі здоровими дітьми.