Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

29.10.2018
Коли скасують червоні списки пацієнтів?


З липня 2019 року червоні списки пацієнтів (тих, хто не вибрав лікаря) будуть скасовані. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України в новому випуску інформаційного Дайждеста відомства. Національна служба здоров'я буде платити медичним установам первинної допомоги за пацієнтів з червоного списку тільки частину 2019 року.
Після того як будуть скасовані червоні списки, пацієнт, що не обрав лікаря, має право отримати безкоштовну першу медичну допомогу в державних і комунальних закладах охорони здоров'я тільки в разі невідкладного стану. Також він може звернутися в НСЗУ або її територіальні органи для отримання роз'яснень про медичні установи, що надають первинну медичну допомогу та реалізувати своє право на вибір лікаря.
Ця ситуація регулюється наказом Міністерства охорони здоров'я України від 29.05.2018 No 1023. З липня наступного року, після скасування червоних списків, оплата лікарям буде здійснюватися тільки за тих пацієнтів, які підписали декларацію з лікарями, які працюють в медичній установі. Базовий тариф по зеленому списку - 370 грн на рік, по червоному - 240 грн на рік. Також МОЗ нагадує тим медичним установам, які ще не пройшли реорганізацію в комунальне некомерційне підприємство, що пільговий період автономізації діє тільки до кінця поточного року. У таких медичних установ ще є час пройти процедуру автономізації за спрощеною схемою.