Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

03.10.2018
Компресійні панчохи.Як визначитися з вибором?


Варикозне розширення вен - це захворювання, яке супроводжується не тільки набряком ніг і естетичними дефектами, а й значним ризиком утворення тромбів. Саме тому варикозне розширення вен вимагає особливої ​​уваги і професійного підходу до лікування. Невід'ємною частиною такого є використання компресійних панчох, які за умови своєчасного застосування можуть допомогти уникнути оперативного втручання.
Принцип дії компресійних панчіх
Панчохи складаються з компресійного трикотажу, який є градуйованим та розподіляє тиск по всьому тілу, що дозволяє знизити венозний застій і прискорити кровотік. Полегшення роботи венозних клапанів приводить до того, що кров активно виштовхується нагору - у напрямку до серця. Крім того, зменшення набряку та звуження вен забезпечують отримання естетичного ефекту.
Як вибрати панчохи потрібної компресії?
Для відповіді на це питання важливо пам'ятати, що все компресійні вироби діляться на профілактичні, які можна використовувати самостійно, і лікувальні - ступінь їх компресії може підібрати тільки лікар. Крім того, існують антиемболічні (білі) панчохи, які використовують в стаціонарі для операцій і пологів.
Отже, існує 4 класи компресії:
1-й клас - профілактичні панчохи, які використовують в період вагітності, при заняттях спортом, «синдромі важких ніг», появі судинної сітки, «зірочок». Вони рекомендовані людям, які працюють «на ногах», малорухливим хворим і жінкам, які часто ходять на високих підборах.
2-й клас використовують при варикозному розширенні вен без трофічних порушень (спостерігаються поодинокі або множинні сліди розширення вен), венозної хронічній недостатності, після операцій і флебосклерозирования.
3-й клас застосовується при ускладненій хронічній венозній недостатності, варикозному розширенні вен з трофічними порушеннями, тромбофлебіті, лімфатичних набряках.
4-й клас використовується рідко, в основному при такому захворюванні, як лімфедема.
Правила використання компресійних панчіх
Важливо не тільки правильно обрати панчохи, але і знати, як їх надягати. Правильна техніка включає наступні кроки: вивернути панчохи навиворіт, залишаючи частину шкарпетки невивернутой, двома руками акуратно натягнути частину шкарпетки на стопу, надіти панчоху на п'яту і рівномірно розправити виріб по нозі.
Як носити компресійні панчохи?
Профілактичні панчохи використовують при тривалих перельотах, переїздах, заняттях спортом. Виріб можна надягати щодня, знімаючи тільки на ніч. Рекомендації по використанню лікувальних панчіх можна отримати у лікаря після огляду і визначення стадії захворювання.
Як прати компресійні панчохи?
Необхідно пам'ятати, що для них допустима тільки ручне щоденне прання з використанням м'яких миючих засобів. Заборонено сушити виріб на батареї. Також не рекомендується використовувати одну пару панчіх більше 6 міс, оскільки навіть самі високоякісні моделі з часом втрачають початкові компресійні властивості.