Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 18:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

16.05.2018
Лікування болю в спині - ефективні способиДискомфорт в спині, гострий біль, обмежена рухливість тіла в області попереку або шиї - всі ці симптоми викликані роздратуванням нервових корінців.
Будь-який біль є гострим сигналом організму про те, що він потребує допомоги. Біль у спині часто пов'язана з проблемами хребта, тому ігнорувати або займатися самолікуванням в цьому випадку небезпечно. Лікування болю в спині - місія професійних медиків, які розберуться з причиною, поставлять точний діагноз і призначать лікування.
Дискомфорт в спині, гострий біль, обмежена рухливість тіла в області попереку або шиї - всі ці симптоми викликані роздратуванням нервових корінців. Лікарі виділяють основні причини болю в спині:

- Запальні процеси, набряклість елементів хребта і прилеглих м'яких тканин.

- Стиснення нервових закінчень, які пролягають між хребцями.

- Травми спини.

- М'язова біль, спричинений скупченням молочної кислоти після важких фізичних навантажень.

Перш ніж визначити як лікувати біль в спині, професійні медики проводять діагностику. Лікар-невролог може поставити попередній діагноз після огляду і опитування пацієнта. Залежно від симптомів, призначається додаткове обстеження:

- Рентгенографія.

- Комп'ютерна томографія.

- Магнітно-резонансна томографія.

- Аналіз крові.

- Сканування кісткових тканин.

Методи лікування проблем з хребтом:

Сучасна медицина пропонує два способи лікування болю в спині: консервативний і хірургічний. Останній стосується особливо складних ситуацій, таких як стеноз хребетного каналу, міжхребцева грижа, що не піддається консервативної терапії.
Медична організація «Актив Цетр» Active-center.com.ua точно знає чим лікувати болю в спині й успішно застосовує різні способи без операцій і мінімальної лікарською терапією. Досвідчені фахівці використовують сучасні методики:

- Лікувальний масаж - безмедикаментозне зняття болю.

- TRX-реабілітація - зміцнення м'язового корсету.

- Заняття за методикою Євмінова - витягування хребта.

- Кінезітерапія - комплекс вправ на спеціальних тренажерах.

- Лікувальна гімнастика і фізкультура - корекція постави, збільшення рухливості і гнучкості тіла за допомогою загальнодоступних вправ.

Біль у спині - група ризику

Частіше страждають від болю в спині люди малорухливого способу життя, фізично слабкі. А так же особи, які за родом своєї діяльності отримують великі навантаження на хребет - спортсмени, будівельники, водії-далекобійники, вантажники та ін. До групи ризику входять люди офісних професій, які більшу частину робочого часу проводять в положенні сидячи. Як не дивно, але статура людини так само може впливати на особливості його здоров'я. Високі люди, чоловіки і жінки з надлишковою масою тіла за статистикою частіше скаржаться на біль в спині.