Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

14.08.2018
Лікування вірусних гепатитів


На обговорення громадськості винесено проект стратегії профілактичних, діагностичних та лікувальних заходів проти вірусних гепатитів В і С. Дану інформацію повідомляє МОЗ України. Метою стратегії є зниження захворюваності даними видами гепатитів протягом 11 років (до 2030 року).
МОЗ наголошує на підвищення рівня вакцинації проти гепатиту В серед дитячого населення, профілактику внутрішньоутробної передачі інфекції від матері до дитини (скринінгу, імунізації, лікування вагітних), контроль якості донорської крові, хірургічних операцій і ін'єкційних методів. Також відомство планує розширювати можливості використання сучасних методів діагностики вірусних гепатитів.
 Відомство зазначає, що в 2017 році в країні було діагностовано 20 тисяч випадків захворюваності на вірусні гепатити типу В і більше 50 тисяч - типу А. Проте кількість хворих людей, які становлять небезпеку для їх оточення, може бути набагато більше, оскільки протягом декількох років захворювання може протікати без симптомів і людина тим часом не знає про свою інфікованість.
Відомство наголошує на важливості профілактичних заходів, ранньої діагностики та своєчасної терапії вірусних гепатитів, тому закликає активно брати участь в громадських обговореннях стратегії, щоб знизити рівень захворюваності на вірусні гепатити, а також випадки інвалідності та смертельного результату, що викликаються вірусними гепатитами. Детально ознайомитися зі стратегією можна на офіційному сайті Міністерства охорони здоров'я.