Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

25.10.2018
Лікування за кордоном


Кабінетом міністрів України прийнято важливе рішення для пацієнтів, які потребують термінового лікування за кордоном. Так, 20 важких пацієнтів, які потребують термінової відправки за кордон для лікування, будуть спрямовані на лікування завдяки перенаправленню вже перерахованих, але не використаних коштів.
Дана зміна в постанові КМУ №175 від 22 лютого 2017 року прийнята на засіданні Кабінету міністрів сьогодні. Як повідомляє МОЗ, станом на сьогодні, в лікуванні за кордоном потребують 59 українських пацієнтів (в терміновому - близько 20 з них). Лікування обійдеться понад в 200 мільйонів гривень. Всього ж в цьому році 177 українських пацієнта були спрямовані за кордон. На ці цілі виділено понад 400 млн.грн.
Як повідомляє відомство, залишки коштів на рахунках клінік за кордоном становлять понад 70 мільйонів. Такі ситуації виникають, якщо здоров'я пацієнта, який перебуває в закордонній клініці, поліпшується і людина відмовляється від подальшої терапії, або навпаки - лікування стає неможливим через різке погіршення стану пацієнта.
Родичі пацієнтів, які пікетують МОЗ з вимогою профінансувати лікування за кордоном, вже повідомлені про зміни, повідомляє відомство. Додаткове фінансування програми лікування українців за кордоном у поточному бюджетному році може бути знайдено і забезпечено тільки за рішенням Верховної Ради України, за допомогою залучення додаткового фінансування з бюджетів інших розпорядників коштів, зазначає МОЗ.