Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

15.11.2018
Лікувати рак і трансплантувати кістковий мозок Україні допоможе Кувей


Кувейтським фондом арабського економрозвитку (КФАЕР) буде надано Україні кредит під інвестиційні проекти в області лікування раку.  Як повідомляє Міністерство охорони здоров'я України, питання співпраці обговорювалися під час 4 засідання Міжурядової українсько-кувейтської комісії з питань економічного, технічного та торгівельного співробітництва.
 Зокрема, мова йшла про інвестиційні проекти лікування раку і трансплантації кісткового мозку. Також кувейтське уряд зацікавив досвід України щодо впровадження медичної реформи, оскільки в Кувейті плануються істотні реформування системи фінансування охорони здоров'я. Нагадаємо, що саме Кувейт, згідно з інформацією Global Finance, в минулому році очолив рейтинг найбагатших світових країн. Їх ВВП на душу населення складає понад 90 тисяч доларів США.
Представники Кувейтській боку відзначають, що система повинна бути максимально ефективною незалежно від того, скільки грошей країна виділяє на медицину. Саме тому вони вважають пріоритетом розвиток первинної ланки медицини і цікавляться досвідом України, повідомляє Міністерство охорони здоров'я. Кувейтська сторона вже запланувала візит до України, щоб вивчати зміни, які тривають в країні. Що ж стосується теми трансплантації кісткового мозку та лікування раку, то саме ці питання найбільш болючі для української системи охорони здоров'я, зазначає відомство. Наприклад, в цьому році на програму «Лікування за кордоном» з державного бюджету було витрачено близько 580 млн. грн. Саме тому потрібні інвестиційні проекти, які б розвивали трансплантації в Україні -, зазначив після зустрічі з КФАЕР заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк.