Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

13.11.2018
Львів - без поліетиленових пакетів


У Львові хочуть обмежити користування одноразовими поліетиленовими пакетами. Як повідомляє inlviv.in.ua, посилаючись на Львівський департамент економічного розвитку, дане рішення було розглянуто на черговому засіданні виконкому 9 листопада. Власників найбільших мереж міста інформують про дане рішення і обговорюють подальший розвиток подій.
Міська влада Львова таким чином хоче захистити життя і здоров'я городян від забруднення навколишнього середовища, вірніше його негативних наслідків, зберегти природу. Львів'ян мотивувати складати покупки в паперові пакети господарські сумки багаторазового використання і т.д., а найактивнішим користувачам багаторазової тари будуть пропонувати різні програми лояльності, бонуси і т.д.
До речі, Львів першим в Україні включився в стратегію Zero Waste - нуль відходів, якою передбачено практики для зміни підходів населення до сміття, перевикористання твердих побутових відходів та визначення сміття, як ресурсу. Місцева виконавча влада розраховує на підтримку городян, оскільки львів'яни вже не в перший раз використовують багаторазову тару і беруть участь в різних програмах по збереженню навколишнього середовища.
 В українському законодавстві на даний момент немає обмежень на використання виробів із пластику, в тому числі і пакетів їх поліетилену. Однак, в рамках Національної стратегії з управління відходами до 2030 року в Україні має запрацювати система відповідальності виробників, яка має на увазі контроль переробки частини пластикових відходів.