Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

21.11.2018
Львівські неонатологи кращі в країні


Львівська міська дитяча клінічна лікарня - один з кращих центрів надання неонатологічної допомоги в Україні. Такий висновок зробила президент Асоціації неонатологів Польщі, заслужений професор Марія Катаржина Борщевська-Корнацька.
Як пише mediastar.net.ua, в експертному висновку йдеться, що Львівська міська дитяча клінічна лікарня проводить лікування новонароджених в дуже важких станах на високому рівні. Професор об'їжджала дитячі лікарні та пологові будинки України з експертним візитом за дорученням Міністерства охорони здоров'я України в цьому році.
Експерт зазначила, що неонатологи міської дитячої лікарні дуже добре освічені, мають дуже хороші навички у всіх інтенсивних процедурах новонароджених, володіють польською та англійською мовами, що дозволяє їм відвідувати міжнародні конференції не тільки в Україні, а й постійно їздити за кордон вчитися сучасним методикам. І це відрізняє лікарів цієї лікарні від інших українських неонатологів. Недоліком визнано те, що, як і по всій Україні, частина необхідного для лікування батькам дітей доводиться оплачувати самостійно. Відзначимо, що щорічно в стаціонарі лікарні отримують медичну допомогу близько 17 тисяч дітей, при цьому жителів районів Львівської області, які обслуговує лікарня, всього 20 відсотків. Оперується в рік близько 3000 пацієнтів, в тому числі понад 100 новонароджених, також надається консультативна допомога понад 80-ти тисячам пацієнтів.