Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

22.11.2018
Медичний огляд водіїв


Найближчим часом буде підвищено якість медичних оглядів кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів. Дане питання було розглянуто на засіданні круглого столу «Безпека дорожнього руху: від стратегії до плану дій», яке пройшло за сприяння Українського бюро ВООЗ в Києві.
У дискусії взяли участь провідні експерти в сфері громадського здоров'я Центру громадського здоров'я (ЦГЗ) МОЗ, представники ВООЗ, українські парламентарії і чиновники, психологи, представники Національної поліції і автоперевізників, повідомляє ЦГЗ. Для цього слід адаптувати відповідні нормативно-правові акти національного законодавства до європейських норм, а саме Директивам Європарламенту і Ради від 20.12.2006 2006/126 / ЄС «Про посвідчення водія».
Йдеться про перегляд мінімальних стандартів фізичної та психічної придатності водіїв, психофізичне тестування, яке за різними показниками визначає, чи може водій безпечно керувати транспортним засобом. За словами Оксани Продан, народного депутата України, медична довідка щодо придатності водія до безпечного водіння, не гарантує безпеки, не потрібна, як така і є предметом корупційної діяльності. Тому треба докорінно змінювати систему, щоб були якісні зміни, і це слід робити терміново.
Леонід Костюченко, Президент Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України, зауважив: «Водії, які здійснюють міжнародні автомобільні перевезення, є найбільш дисциплінованою категорією комерційного транспорту. Ми не заперечуємо, що механізми медичного контролю стану здоров'я потрібні, але - дієві, а не формальні, як зараз. А ще для зменшення ДТП необхідно переглянути якість підготовки кандидатів у водії, інформаційної підтримки водіїв з безпечного керування транспортними засобами ».