Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 18:00 вых. Сб. и Вс.

Мефікс/Мефикс


Мефікс
- це стрічка, яка зроблена з пористого еластичного нетканого поліестеру, покритого поліакрілатним адгезивом. Вона не дратує шкіру і забезпечує надійну фіксацію.Мефікс використовується для фіксації пов'язок, тампонів, канюль, катетерів тощо.
Як діє мефікс?
Пориста структура нетканого матеріалу робить його проникним для повітря. Матеріал еластичний, добре облягає контури тіла і не сковує рухів пацієнта. Водовідштовхувальний матеріал не пропускає кров та інші рідини. Поліакрілатний адгезив на водній основі не дратує шкіри, забезпечуючи при цьому надійну фіксацію. Захисний папір легко відділяється, розмітка і перфорації кожні 10 см полегшують застосування пов'язки. Стрічку Мефікс легко відрізати потрібного розміру і форми.

Як нею користовуватися?

Відріжте стрічку Мефікс необхідної довжини, розділіть захисний папір на 2 частини, злегка перегнувши стрічку уздовж S-образної перфорації, видаліть одну частину зі стрілкою. Накладіть стрічку липкою стороною до шкіри. Видаліть решту захисного паперу і злегка притисніть стрічку до шкіри для кращої фіксації.
Застереження:
Мефікс слід накладати без натягу. Це особливо важливо при накладенні стрічки на суглоби. Її  не можна накладати пацієнтам, чутливим до акрилового адгезиву та людям з тонкою крихкою шкірою.

Щоб придбати даний товар в нашому магазині, натисніть :  КУПИТЬ

 

Просмотров: 406

Дата: Пятница, 06 Октября 2017