Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 18:00 вых. Сб. и Вс.

Мепіформ/МепиформMepiform (Мепіформ)
-це тонка і малопомітна самоклеюча пов'язка для профілактики і лікування рубців та шрамів, з м'яким силіконовим покриттям та технологією Safetac. Він працює на свіжих і старих гіпертрофічних і келоїдних рубцях. Силікон в поєднанні з компресійною пластиною створюють оптимальну вологість в сполученій тканині рубця, що призводить до його розсмоктування.

Мепіформ тримається на шкірі не за рахунок приклеювання (як в звичайні пластирі), а за рахунок присмоктування силікону,  тому один і той же пластир можна багаторазово знімати і наносити знову без втрати його адгезивних (від лат. Adhaesio - прилипання) властивостей.

Технологія Safetac забезпечує дбайливу і зручну адгезію, мінімальне травмування рубця і шкіри навколо нього, не вимагає додаткової фіксації, помітно знижує больові відчуття при перев'язках, перешкоджає відриву клітин епітелію при перев'язках

Під впливом Мепіформа, тканини розгладжуються, знижується інтенсивність забарвлення і зменшується щільність рубця.

Для попередження грубих рубців, слід починати лікування якомога раніше, в період їх формування.

Силіконовий пластир Мепіформ не є лікарським засобом, тому його можна застосовувати, як дітям, так і при вагітності, оскільки до його складу входить чистий силікон, без додавання лікарських речовин.

Один пластир можна носити 5-7 діб і більше.

Термін носіння одного пластиру становить від 5-ти до 14-ти днів. Причому в самому початку лікування, цей термін мінімальний 3-5 днів, так як шкіра над рубцем ще не адаптована до силікону. З плином часу, термін носіння збільшується.

Термін лікування (не плутайте з терміном носіння) - той термін, коли рубець максимально піде, становить від 3-х місяців до 1 року, але через кілька тіжнів інтенсивність забарвлення значно знизиться. Весь цей час необхідно постійне носіння силіконового пластиру Мепіформ.

На відміну від гелів проти рубців, які необхідно теж застосовувати до 1 року, Мепіформ зручніший,оскільки він не стирається під одягом, не вимагає 2-х, 3-х кратного нанесення протягом дня - 1 раз наклеїв і забув, його неможливо забути вдома, так як він завжди на шкірі, він тілесного кольору, тому має маскуючий ефект. Він має фільтр УФ-променів, водонепроникний та  дихаючий.

Як користуватися пластирем:

Після зняття захисної плівки, пов'язка прикладається на рубцеву область і щільно притискається до поверхні. При наклеюванні пластиря необхідно, щоб він виступав на 1,5-2см на здорову шкіру навколо рубця.
Mepiform необхідно знімати перед душем, ванною і купанням. Так само необхідно проводити щоденний туалет в області рубця - це освіжить шкіру і збільшить термін збереження адгезивних властивостей пластиру Мепіформ.

Як розрахувати курс лікування рубців

Для того, щоб визначити скільки пластирів Мепіформ Вам знадобиться на курс лікування, потрібно знати кілька простих правил:

  1. Підберіть розмір пластиру. Виміряйте рубець і додайте 1,5-2см в усі сторони навколо рубця.
  2. Середній термін носіння 1 пластиру Мепіформ - 7 днів. Таким чином Вам знадобиться 4-5 пластирів на 1 місяць.
Для того щоб купити пластир Мепіформ на нашому сайті перейдіть за даними посиланнями:

Мепіформ 5 х 7,5 см  КУПИТЬ

Мепіформ 10 х 18 см  КУПИТЬ

Мепіформ 4 х 30 см  КУПИТЬ


 

Просмотров: 448

Дата: Среда, 04 Октября 2017