Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

28.11.2018
Міжнародна конференція у Львові


Нещодавно на «Арені Львів» розпочалася міжнародна науково-практична конференція «Якісна медицина для гідності людини. Від історії до сучасності ». Конференція проходила в рамках 115-ї річниці заснування госпіталю імені Митрополита Шептицького.
Під час заходу обговорювалися підсумки і перспективи нової медичної реформи в Україні, кадрові проблеми у вітчизняній системі охорони здоров'я, а також питання віри і психічного здоров'я людини. Крім цього, учасників очікували секційні засідання, де виступали два десятка українських вчених, професорів і фахівців в області медицини. Також на початку заходу відбулося нагородження грамотами та преміями провідних медичних працівників госпіталю.
Окрему увагу було приділено темі медичного капеланства, повідомляє прес-служба Львовсокої державної адмінісраціі. Адміністратор госпіталю о. Андрій Логін пояснив, що це перший захід такого великого масштабу, який організовує госпіталь.
До уваги медиків - в майбутньому там будуть проходити регулярні медичні конференції міжнародного формату, для цього було переглянуто статут госпіталю імені Митрополита Шептицького. Таким чином, госпіталь стане науково-медичної майданчиком з обміну знаннями та досвідом для фахівців, пише zaxid.net.