Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

19.10.2018
Неонатологів України будуть навчати в кращих центрах


МОЗ України планує відкрити три тренінгових центри для підвищення кваліфікації неонатологів. Як повідомляє відомство, за результатами аналізу українських перинатальних центрів уже найближчим часом будуть визначені три найсильніші перинатальні центри країни. На їх базі відкриють тренінгові центри, в яких будуть навчати лікарів-неонатологів з усієї України. Також в планах МОЗ - забезпечити регіональні перинатальні центри сучасним обладнанням.
Україна перейматиме досвід польських колег: заступник міністра охорони здоров'я України, Олександр Лінчевський, зустрівся з міжнародними експертами, головою Асоціації неонатологів Польщі професором Марією Катериною Борщівської-Корнацьких, віце-президентом Фонду медичної допомоги дітям Іоланта Мартіноф і українським неонатологами минулого тижня.
У багатьох регіональних перинатальних центрах не вистачає високоспеціалізованого обладнання для надання неонатальної медичної допомоги. Асоціація неонатологів Польщі спільно з Фондом медичної допомоги дітям передасть необхідне обладнання в українські медичні установи відповідно до їх потреб.
Триватимуть також програми стажування для українських лікарів за кордоном. Фонд медичної допомоги дітям вже більше 10 років займається організацією навчання для лікарів-неонатологів України. Щорічно українські фахівці мають можливість проходити стажування в кращих клініках світу. Так, завдяки підтримці Фонду в минулому місяці шестеро українських лікарів відвідали Міжнародну конференцію в Познані.