Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

21.12.2018
Німеччина: рамкові угоди замість тендерів


Цінові війни, за словами Йенса спання (Jens Spahn), федерального міністра охорони здоров'я Німеччини, ведуться «занадто часто за рахунок пацієнтів», тому медичні страхові компанії повинні укладати рамкові угоди про постачання медичних виробів для догляду за хворими замість організації тендерів.
«Пацієнти і люди, що потребують догляду, повинні бути впевнені, що підгузники, засоби для ходьби і взагалі всі необхідні їм засоби хороші і надійні, - зазначив Й. Спан в інтерв'ю« Neue Osnabrücker Zeitung ». - Тому в майбутньому не буде тендерів на допоміжні вироби.
Нагадаємо, що навесні 2017 р Бундестаг вніс зміни в Закон про посилення медичної та допоміжної допомоги (Gesetz zur Stärkung der Heil- und Hilfsmittelversorgung - HHVG) з тим, щоб питома вага цінового фактора при прийнятті рішення про присудження тендеру не перевищував 50%. Необхідність в цих змінах викликана незадовільними результатами забезпечення хворих, зокрема, підгузками для дорослих, яких не вистачало, то вони виявлялися занадто низької якості. Ця ж проблема стосувалася милиць і іншого необхідного приладдя (компресійні панчохи, вкладиші для взуття, протези і ортези, а також інвалідні коляски і слухові апарати). На жаль, нові положення «закону про підгузки» виявилися провальними, і в догляді за пацієнтами, за даними Федерального міністерства охорони здоров'я, нічого не змінилося.
Замість тендерів на вироби для догляду, зазначив міністр, фонди повинні укладати рамкові угоди з виробниками, що дотримуються стандарти якості. Для заборони тендерів, а також інших реформ, імовірно, в першому кварталі 2019 р Й. Спан хоче провести через Бундестаг закон про прискорення доступу до консультацій і поліпшенні постачання (Gesetzes für schnellere Termine und bessere Versorgung - TSVG).