Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

14.12.2018
Нове відкриття в паразитології


Міжнародна група дослідників: професор Франсіско Гойкулеа (Francisco Goycoolea) з Лідського університету (University of Leeds), Великобританія, доктор Клаудіо Саломон (Claudio Salomon) з Національного університету Росаріо (Universidad Nacional de Rosario), Аргентина, і вчені з Університету Мюнстера (University of Münster), Німеччина, розробили нову лікарську форму для введення тріклабендазола. Це антипаразитарні препарат, який використовується для лікування фасциолеза і парагонімоза.
За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я, 2,4 млн осіб у світі інфіковані фасциолезом - захворюванням, яке провокують плоскі черви. Симптоми даної патології включають періодичну біль, жовтяницю і анемію.
Для того щоб антипаразитарні препарати надавали належний лікувальний ефект, вони повинні добре розчинятися і абсорбуватися, однак традиційно ці лікарські засоби погано розчиняються, що обмежує їх терапевтичний ефект і зумовлює значне підвищення дозування.
У спробі подолати це обмеження вчені створили нову лікарську форму для таких препаратів. У своїх розробках дослідники скористалися «м'якими» нанотехнологічними і наномедіцінскімі підходами. Основна їх суть полягає у властивостях органічних наноструктурів до самозбору. Так, вчені створили капсули розміром менше одного мікрона. Для порівняння діаметр людської волосини становить близько 75 мікрон. В капсули поміщають тріклабендазол, а потім пов'язують їх разом для створення необхідної дози.
Також вчені використовували хітозан - природний цукровий полімер, виявлений в екзоскелет молюсків і клітинних стінках деяких грибів. Цей компонент необхідний для того, щоб зв'язати препарат, одночасно стабілізуючи капсулу.
Важливо відзначити, що в формі нанокапсул тріклабендазол в 100 разів краще розчиняється, ніж у нинішній таблетованій формі.
«Розчинність є критично важливим показником для ефективної антипаразитарной медицини. Ми прагнули вирішити цю проблему на рівні частинок. Крім того, завдяки використанню нанокапсул і наноемульсіі можна підвищити ефективність багатьох лікарських засобів і знайти нові способи доставки ліків », -зазначив професор Ф. Гойкулеа.
У свою чергу, доктор К. Саломон зазначив: «На сьогодні це перша доповідь про наноінкапсуліровані тріклабендазоли, і ми вважаємо, що ця лікарська форма може бути застосована і до інших антипаразитарним лікарських засобів, однак необхідно провести додаткові дослідження щодо стабільності антипаразитарного ефекту в даній формі. Наші поточні розробки спрямовані на вирішення цього питання ».