Цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 18:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

13.03.2018
Нові протипоказання до водіння


Міністерство охорони здоров`я України підготувало проект наказу про перегляд протипоказань для керування транспортними засобами. На сьогоднішній день, проект опублікували на офіційному сайті відомства та винесли на громадське обговорення.
Перелік медичних протипоказань для кандидатів у водії та встановлення стандартів фізичної та розумової придатності для водіння транспортних засобів комерційного та некомерційного використання буде переглянутий і приведений у відповідність до євростандартів. Всі зацікавлені сторони можуть направляти свої пропозиції і зауваження до Міністерства охорони здоров'я до 26 березня поточного року.
Відомством також доручено підготувати спрощений перелік медичних протипоказань керівнику ДП «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» Максиму Циганку. Відомство зазначає, що новий список медичних протипоказань повинен включати тільки ті захворювання, які безпосередньо можуть вплинути на безпеку дорожнього руху. Також МОЗ акцентує увагу на тому, що перелік протипоказань до водіння, знаходиться зараз на обговоренні громадськостіне та не є остаточним варіантом наказу.
Відомство прийме відповідний наказ тільки після його суттєвого доопрацювання і вдосконалення. З проектом наказу, пояснювальними записками та іншими документами можна ознайомитися на офіційному сайті МОЗ України.