Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

06.09.2018
Нові розробки по вакцинації проти акне


Міжнародна команда дерматологів наблизилася до довгожданого відкриття - вакцини проти акне. Результати досліджень, які проводилися на мишах і ізольованих тканинах людини, показали, що виділені антитіла до бактерій Propionibacterium acnes запобігають поширенню токсину і усувають запальний процес.
В даний час акне лікують або місцевими препаратами з непослідовною ефективністю, або пероральними лікарськими засобами з інтенсивними побічними ефектами. Варто відзначити, що жоден із запропонованих препаратів не запобігає появі акне.
Як підкреслив у своїй заяві провідний автор дослідження Чун-Мінь Хуан, на сьогодні 85% підлітків і 40 млн дорослих жителів США погано переносять сучасні варіанти лікування вугрової хвороби. Вони є для них неефективними. Після того, як  масштабні клінічні дослідження підтвердилися, такі люди отримали надію на появу нового надійного способу лікування акне.
Попередні дослідження вчених показали, що токсичний білок (CAMP фактор), який секретується бактеріями Propionibacterium acnes, бере участь в процесі появи прищів, папул, вузликів і кіст.
В останньому дослідженні, результати якого опубліковані в «Journal of Investigative Dermatology», Ч. Хуан і його колеги підтвердили, що фактор CAMP є головною рушійною силою виникнення вугрової висипки. Вчені також вивчили вплив вакцини на даний процес. Результати дослідження на мишах показують, що моноклональні антитіла значно пригнічують ріст бактерій на шкірі тварин і знижують активність молекули інтерлейкіну-8, яка запускає запальний процес.
В майбутньому команда вчених планує продовжити клінічні дослідження. Вони будуть спрямовані не тільки на лікування акне, але і на всі захворювання, пов'язані з Propionibacterium acnes, включаючи рак передміхурової залози, сепсис, синдром токсичного шоку, серцеві, кісткові і післяопераційні інфекції. Також важливо буде вивчити, як вакцина впливає на життєздатність інших шкірних бактерій, в тому числі і корисних.
«Імунотерапія акне повинна бути розроблена з урахуванням впливу антитіл на гомеостаз шкіри», - заявив дерматолог Еммануель Контассот.