Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

24.09.2018
Нові випадки правця у дітей


В Україні зафіксовано відразу два нових випадки захворювання на правець серед невакцинованих дітей. Діти, які не були щеплені згідно з Національним календарем щеплень, захворіли в Рівненській та Вінницькій областях. Зараз вони перебувають під наглядом медичних працівників у важкому стані.
Про це повідомляє громадська організація "Батьки за вакцинацію" на своїй сторінці в Фейсбук. Батькам важливо знати, а педіатрам і сімейним лікарям - доносити до відома батьків, що правець - це єдина хвороба, від якої немає колективного імунітету. Навіть якщо всі діти в колективі щеплені, а не має щеплення від правця тільки одна дитина, яка травмується, то в неї є ризик захворіти на правець.
Правець - дуже серйозна хвороба, яка проявляється дуже швидко, призводить до утруднення дихання, втрати свідомості, потім виникають неврологічні симптоми - особливо болісні для дитини судоми, захворювання характеризується високою смертністю. Якщо сталася будь-яка травма, навіть незначна подряпина (дитина подряпалася на майданчику, в школі), обов'язково треба звернутися до лікаря, в травмпункт, до чергового педіатра і обов'язково проконсультуватися.
Зараз вакцини проти дифтерії та правця в Чернівецькій області є в достатній кількості, пише інформагенція АСС. Медики нагадують, що дорослим після 16 років також треба робити щеплення від правця кожні 10 років.