Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

02.10.2018
Новий лікарський засіб для профілактики мігрені


Європейське агентство з лікарських засобів і Комітет з лікарських засобів для людини рекомендували дозволити реалізацію препарату моноклональних антитіл Emgality (гальцанезумаб) для профілактики мігрені. Даний препарат відноситься до нового класу сполук, які блокують активність пептиду, пов'язаного з геном кальцитоніну, який провокує напади мігрені.
Emgality - вже другий препарат моноклональних антитіл для профілактики мігрені. Першим став Aimovig (еренумаб), який отримав позитивний висновок на реалізацію ще в травні 2018 р. Дані лікарські засоби значно розширюють терапевтичні можливості для лікування мігрені.
За оцінками, у близько 15% населення в Європейському Союзі (ЄС) відзначають мігрень. Пацієнти відчувають повторювані епізоди інтенсивної пульсуючого головного болю, найчастіше односторонньою. Іноді нападам болю передують візуальні або сенсорні порушення, відомі як «аура». Багато людей також відчувають нудоту, блювоту і підвищену чутливість до світла і звуку. Дана патологія істотно знижує якість життя людини.
На сьогодні точна причина мігрені невідома, але вчені припускають, що в патогенезі даного захворювання лежать нейросудинні розлади головного мозку. Варто відзначити, що найчастіше мігрень зустрічається у жінок.
Emgality буде доступний у вигляді розчину для ін'єкцій. Препарат показаний пацієнтам, які відчувають від 4 нападів мігрені в місяць. Для підтвердження ефективності та безпеку Emgality були проведені 3 основних клінічних дослідження, в яких брали участь 1780 пацієнтів з епізодичною мігренню та 1187 - з хронічною мігренню. Результати дослідження показали, що після 6 місяців лікування кількість нападів у пацієнтів з епізодичною мігренню зменшилася на 1,9, а з хронічною мігренню - на 2. Найбільш поширеними побічними ефектами є біль і чутливість в місці ін'єкції, запаморочення і запори.
Рекомендації CHMP і EMA будуть розглядатися Європейською комісією (European Commission), яка прийме рішення про реалізацію Emgality на території ЄС.