Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

03.12.2018
Новий винахід. ​​Електро-пов'язка для прискореного загоєння ран


Вже протягом деякого часу, фахівці в області відновлювальної медицини борються над можливістю зменшення та підвищення ефективності різних пристроїв, що сприяють загоєнню ран і пошкоджень. Ось і команда  фахівців з Університету Медісон-Вісконсін представила свою розробку-прототип, що представляє собою невеликого розміру пов'язку зі стрічкою, в якій присутні електроди і наногенератор. Дана пов'язка здійснює точкові і високоінтенсивні пульсації електрики в напрямку пошкоджених тканин. Таким чином, в значній мірі посилюються процеси їх загоєння та зменшується час загоєння.
Сама система являє собою пов'язку, яка за допомогою дротів приєднана до стрічки, встановленої на грудній клітці пацієнта-носія. Дана стрічка отримує свій заряд для роботи в момент руху пацієнта, не потребуючи ніякого додаткового джерела енергії. Сама пов'язка кріпиться на місце пошкоджених тканин, де до них приєднуються електроди. Таким чином, інтенсивні і точкові електричні пульсації проникають в тканини, сприяючи загоєнню.
Дана розробка раніше протягом досить довгого часу тестувалася на щурах з великими і глибокими ушкодженнями верхніх і нижніх шкірних тканин . Експерименти продемонстрували, що така система дійсно значно посилює регенерацію і сприяє зниженню кількості часу, необхідного на повного загоювання рани, незалежно від її глибини і інших особливостей. А наногенератор, що працюють в якості передавача струму, залишаються активними завжди.
Такий інженерний підхід дійсно можна назвати геніальним, адже традиційні засоби і пристрої для здійснення такого електричного впливу зазвичай характеризуються величезними розмірами і високою вартістю своєї роботи і обслуговування. Чого не можна сказати про дану експериментальну розробку.