Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

18.07.2018
Новий випадок дифтерії


В Україні у дитини діагностовано новий випадок захворюваності на дифтерію. Цього разу захворів 11-річний хлопчик на Чернігівщині. Як  повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я України, діагноз підтверджений лабораторно, дитина була госпіталізована в Ніжинську районну лікарню 13 липня. Увечері того ж дня хлопчика перевели в реанімаційне відділення обласної дитячої лікарні і зараз він знаходиться там. Дитині введена противодифтерийная сироватка.
Важкий стан хлопчика викликано ускладненнями. У дитини проблеми зі згортанням крові і серцево-судинною системою. Клінічні ознаки дифтерії також були виявлені у близьких родичів хлопчика: батька, матері, брата і сестри. Діти і мама госпіталізовані в центральну районну лікарню Ніжина, стан пацієнтів стабільний, дітям введена противодифтерийная сироватка, лабораторна діагностика хворих триває. Відомство повідомляє, що за поточний рік в країні діагностовано 4 випадки дифтерії, з нагоди в Чернігівській і Київській області та два - в Луганській. Після закінчення проведення лабораторного дослідження чернігівської сім'ї стане відомо, чи підтвердяться ще 4 випадки дифтерії (сім'я хворого хлопчика).
МОЗ нагадує, що при перших симптомах дифтерії (захворювання проходить, як гостра ангіна, але наліт (плівка) на слизовій оболонці горла і мигдаликів не знімається, при спробі зняти наліт слизова починає кровоточити), слід терміново звертатися за медичною допомогою. Єдиним методом профілактики дифтерії є вакцинація. МОЗ підкреслює, що якісною і безпечною вакциною забезпечені всі регіони України, зробити щеплення безкоштовно можуть і діти, і дорослі.