Наличие и цены в связи с курсом неактуальные, уточняйте у менеджеров
Режим работы: Пн-Пт 10:00 до 17:00 вых. Сб. и Вс.

Новости

10.10.2018
Ознаки захворювань легенів


Захворювання легенів можуть впливати на здатність дихати, завдаючи короткочасну або довгострокову шкоду загальному стану здоров'я. За оцінками Американської асоціації пульмонологів, більше 35 млн американців живуть з хронічним захворюванням легенів.
Серед найбільш поширених захворювань легенів зустрічаються такі стани: бронхіальна астма, бронхіт, рак легенів і хронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ). У США найбільш поширена бронхіальна астма, з цим станом живуть близько 25 млн осіб. Навіть при виникненні незначних симптомів слід відвідати лікаря, оскільки раннє виявлення захворювання може поліпшити результати лікування і врятувати життя.
Ось деякі ознак захворювань легенів, на які слід звернути увагу:
- сильний кашель. Як правило, звичайний кашель в результаті застуди поступово зникає максимум протягом 2 тижнів, але якщо симптоми кашлю стійкі і немає ознак зменшення їх вираженості, можливо, варто звернутися до лікаря.
- у більш серйозних випадках кашель може супроводжуватися відходженням мокротиння з кров'ю. Це вказує на пошкодження дихальних шляхів, що може бути викликано географічно високим місцезнаходженням пацієнта, прийомом препаратів, безпосередньо самим кашлем або раком легенів.
- утруднене дихання. Якщо раптово виникла задишка не пов'язана з ожирінням або проблемами з серцем, це може вказувати на бронхіальну астму або ХОЗЛ. За даними фахівців клініки Майо, США, це також може бути ранньою ознакою колапсу легень, обструкції дихальних шляхів, пневмонії, наявності тромбу в артерії легень і т.д.
Якщо звук при диханні здається незвичним, що нагадує свистячий шум, є ймовірність запалення, пухлини або навіть стороннього об'єкта, що блокує дихальні шляхи.
- біль в різних частинах тіла. Переслідує постійне відчуття втоми? Слід звернути пильну увагу, якщо вона не проходить після прийняття деяких заходів і супроводжується болем. Наприклад, легеневий фіброз може вражати тканини тіла, що призводить до болю в м'язах і суглобах.
Рак легенів пов'язаний з болем в спині, яка загострюється при глибокому вдиху і відзначається навіть у стані спокою. Цей біль часто поширюється на інші ділянки тіла і зачіпає області грудної клітини і плеча. Коли рак легенів є причиною болю в грудях, дискомфорт може виникнути в результаті збільшення лімфатичних вузлів або метастазів в стінці грудної клітини, плеври або легень.